داکت اسپلیت ایران رادیاتور 30000 هدیه مادرشوهر به عروسش

کیت داکت اسپلیت ایران رادیاتور 30000 به عنوان وسیله ای برای تعمیر برنامه های کانال های مخابراتی توسعه یافته است که به دلیل عمق دفن این سیستم ها، اکثر آسیب های شخص ثالث توسط سایر تاسیسات را تجربه می کنند.

1.2 منطقه کاربرد داکت اسپلیت PVC تحت پوشش، در این سند، مخابرات است.

اندازه داکت اسپلیت پی وی سی 1.3 از 96.5 میلی متر تا 110 میلی متر OD برای کانال های مخابراتی، با اتصال زبانه و شیار برای داکت اسپلیت برای اطمینان از سهولت نصب و امنیت تعمیر، پس از بازگرداندن تعمیر پس از حفاری، متغیر است.

مجرای اسپلیت و کیت های تعمیر پی وی سی 53.9 میلی متری در صورت درخواست در دسترس هستند و Emtelle می تواند کانال اسپلیت و کیت های تعمیر را برای اندازه های بزرگتر و سایر کاربردها نیز بنا به درخواست بسازد.

1.4 داکت اسپلیت پی وی سی در کیسه های پلی اتیلن عرضه می شود و شامل راهنمای نصب می شود و سپس در کیسه های پلی پروپیلن بافته شده غیرقابل برگشت بسته بندی می شود که تجزیه پذیر هستند.

داکت اسپلیت پی وی سی در طول 3 متر تولید می شود که در محل برش داده می شود تا مطابق با تعمیر کانال مخابراتی مورد نیاز باشد.

1.5 داکت اسپلیت PVC باید بر اساس نیاز مشتری چاپ یا برچسب گذاری شود و بر اساس سیستم کیفیت ISO 9000:2000 Emtelle قابل ردیابی باشد.

سیکل خنک کاری به این صورت است که در قسمت کندانسور، گاز مبرد به وسیله لوله های مسی خنک شده و به سمت شیر انبساط هدایت می شود.

سپس برای جذب گرمای محیط آماده می شود و به دستگاه تهویه مطبوع منتقل می شود در یک تهویه مطبوع یا واحد داخلی، گرمای هوا توسط یک مبرد گاز گرفته شده و محیط خنک می شود.

این هوای خنک توسط فناوری داخل یونیت داخلی به کانال های انشعاب که مسیر حرکت هوا هستند منتقل می شود. این کانال ها وظیفه ارسال هوای خنک را از طریق دریچه ها به فضای اتاق مورد نظر دارند.

عملکرد خنک کننده داکت اسپلیت همانند اسپلیت یا کولر گازی است اما اثر گرمایشی آن به روش دیگری انجام می شود.

به این ترتیب که مبرد گازی این بار در کندانسور گرم می شود و مانند سیکل قبل از طریق لوله های مسی به یونیت داخلی و کویل های موجود در آن هدایت می شود و هوای وارد شده به یونیت داخلی را از محیط اتاق گرم می کند.

این هوا که قبلاً پردازش شده و دما افزایش یافته است از طریق کانال و فن به اتاق باز می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.