کیف ایده آل می تواند وزن خاصی را نگه دارد و بدون اینکه اصلا ضعیف شود

بهترین کیف های چرمی از بادوام ترین چرم ها کیف دست دوز به دست می آیند. آنها آثار هنری حرفه ای هستند – این فقط در کنار هم قرار دادن قسمت های مختلف نیست. دو چیز باید شامل شود: (1) انتخاب دقیق چرم و (2) دوخت دقیق.

کیف ایده آل می تواند وزن خاصی را نگه دارد و بدون اینکه اصلا ضعیف شود جابه جا شود. به همین دلیل دانه بسیار مهم است – چرم تمام دانه بادوام ترین کیف ها را می سازد. اما چرم با دانه بالا جایگزین مقرون به صرفه تری است که کار می کند.

دوخت روی کیسه باید صاف، به سختی کیف دستی زنانه چرم قابل توجه و بدون هیچ گونه نخ شل باشد. مهم است که سطوح داخلی و خارجی را برای این قوام بررسی کنید.

مانند کفش‌ها و کت‌های چرمی، می‌خواهید کیف صندوقی چرم کیفی را انتخاب کنید که از چرم کامل ساخته شده باشد. این چرم باکیفیت است که پس از سال ها و سال ها استفاده حتی فوق العاده تر به نظر می رسد.

دسته ها نیز باید از طریق دوخت های تقویت شده یا وسایل فلزی به بدنه متصل شوند. شما نمی‌خواهید این دسته‌ها به کیف چسبانده شوند – در خطر شل شدن یا جدا شدن هستند.

بهترین چرم ها پتینه ای جذاب ایجاد می کنند – ظاهری براق و فرسوده کیف اداری چرم که مواد در اثر پیری به آن دست می یابند. هرچه کیفیت بالاتر باشد پتینه بهتر است. این چیزی نیست که شما با چرم سخت کار شده یا سایر نمرات کمتر بدست آورید.

 • منابع:
  1. 7 Things To Look Out For BEFORE Buying A Leather Bag | Best Men’s Luggage | Tanning Process
 • تبلیغات: 
  1. برای ساخت و ساز های محیطی در مورد صندلی رنگ کنید
  2. انتخاب هوشمندانه عدس از گروه پروتئینی ضروری
  3. برای تیره شدن نور در لیمو از کره شمالی استفاده کنید
  4. نکات طلایی و ساده برای پولدار شدن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.