کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی که به رنگ های زرد نیز وجود دارد

کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی یکی از بهترین مواد برای قرار دادن در یک توده کمپوست است خواص “گرم” آن به آن اجازه می دهد تا یک توده را گرم کند و مواد را سریع تجزیه کند پس از تکمیل کمپوست، می توان آن را با خیال راحت در همه جا استفاده کرد.

از پانسمان بالای تخت‌ها و تخت‌های گل گرفته تا استفاده از آن در کاشت چاله همچنین می‌توان از آن برای تهیه یک چای کمپوست پر از مواد مغذی و قدرتمند برای گذاشتن روی گیاهان استفاده کرد اگر شما یک توده کمپوست سنتی ندارید، هنوز هم می توانید کود را به تنهایی کمپوست یا “پیرکردن” کنید این فرآیند صرفاً شامل دادن زمان کافی برای تجزیه کود است. این می تواند کمتر از سه ماه یا تا یک سال یا بیشتر طول بکشد.

برای انجام این کار، کود (و کاه یا ملافه) را در یک توده حداقل 3*3 بریزید. با انباشته شدن آن، به کود دامی اجازه می دهد تا به سرعت گرم شود شمع را هر پنج تا هفت روز یکبار بچرخانید تا روند کار را سرعت بخشد.

اکنون که نحوه آماده کردن کود برای استفاده را توضیح داده‌ایم، اجازه می‌دهیم به 5 مورد از بهترین کودهای حیوانی برای استفاده، همراه با بهترین روش استفاده از آنها نگاه کنیم ما همچنین چند حیوان را قرار داده ایم که می خواهید از مدفوع آنها در اطراف گیاهان نیز اجتناب کنید.

وقتی صحبت از تغذیه خاک، گیاهان و توده های کمپوست می شود، کود سفید در صدر فهرست قرار دارد سرشار از انواع مواد مغذی و مواد معدنی شگفت انگیز است!

کود اسب – بهترین کودهای حیوانی برای استفاده در باغبانی کود اسبی دارای حدود 25 درصد مواد آلی است که آن را یکی دیگر از گزینه های مناسب برای تغذیه خاک و گیاهان می کند. این کود کاملاً ترکیب نیتروژن کود مرغ یا خرگوش را ندارد، اما همچنان مواد مغذی زیادی به آن اضافه می کند.

کود اسبی کهنه شده برای باغچه ها در فصل پاییز عالی است سرگین اسب در ماه های زمستان به سرعت تجزیه می شود و ساختار، مواد مغذی و توده آلی را به خاک اضافه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.