کاهش ناگهانی قیمت شیلنگ آب 3/4 در بازار رشت

شیلنگ آب 3/4 می توانند بسیار سنگین باشند، اما اگر به درستی نگهداری شوند، عمر طولانی تری دارند برخی از شیلنگ ها با سیم پیچ ها یا سیم های فلزی بین لایه های وینیل یا لاستیک ساخته می شوند.

این کویل ها برای اینکه آنها را بدون پیچ خوردگی درآورند در نظر گرفته شده است علاوه بر این، شیلنگ های سیاه در زیر نور خورشید گرم می شوند و اگر آب در آنها باقی مانده باشد، ممکن است آب برای گیاهان خیلی گرم باشد شیلنگ های سبز خنک تر می مانند.

همچنین کاربردهای خاصی برای شیلنگ های باغی خاص وجود دارد شیلنگ های آبپاش در یک انتها بسته می شوند و سپس آب از سوراخ های کوچک در امتداد شیلنگ خارج می شود.

شلنگ های آبپاش اغلب برای آبیاری چمن ها یا بسترهای کاشت جدید استفاده می شود شیلنگ‌های خیساندنی از مواد متخلخلی ساخته شده‌اند که به آب اجازه می‌دهد به آرامی به قسمت‌های ریشه بسترهای تازه کاشته شده نفوذ کند.

هدف اصلی شلنگ های باغی تخت، ذخیره سازی آسان است برای به دست آوردن طولانی‌ترین عمر شلنگی که ترجیح می‌دهید، نکات زیر به شما کمک می‌کند: شیلنگ‌ها را دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

شیلنگ‌ها را بین استفاده‌ها تخلیه کنید شیلنگ ها را با آویزان کردن آنها ذخیره کنید اجازه ندهید شیلنگ ها پیچ خورده بمانند، زیرا این می تواند منجر به یک نقطه ضعیف دائمی در شیلنگ شود.

لازم به ذکر می باشد که شیلنگ ها را در طول زمستان در گاراژ یا سوله تخلیه کنید و نگهداری کنید شیلنگ‌ها را در جایی که می‌توان روی آن‌ها رد کرد یا زمین خورد.

انواع مختلفی از شیلنگ ها برای صنایع صنعتی، مسکونی و تجاری وجود دارد این شیلنگ ها کاربردهای متنوعی دارند بنابراین، دانستن نوع شلنگی که بر اساس آنچه که قرار است از آن استفاده کنید، قبل از خرید ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.