پیدا شدن کلاه خنک کننده شیمی درمانی که در آن مواد مخدر جاسازی شده بود

کلاه خنک کننده شیمی درمانی که سیستم های خنک کننده دستی نیز نامیده می شوند شبیه کیسه های یخ هستند قبل از پوشیدن کلاه های سرد باید آن ها را در یک خنک کننده با یخ خشک یا در فریزر مخصوص زیست پزشکی نگهداری کنید.

هر کلاه در حین پوشیدن گرم می شود و ذوب می شود، بنابراین باید آن را با یک کلاه سرد جدید هر 20 تا 30 دقیقه در طول یک جلسه تزریق شیمی درمانی جایگزین کنید.

معمولاً فردی که شیمی درمانی می کند، کلاه های سرد را اجاره می کند و در هر جلسه انفوزیون در یک کولر قابل حمل با یخ خشک می آورد.

اگر علاقه مند به انجام این کار هستید، باید از قبل با پزشک و مرکز درمان سرطان خود هماهنگ کنید شما به یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا استخدام “کاپر” آموزش دیده نیاز دارید تا در هر جلسه انفوزیون کلاه ها را برای شما عوض کند.

اگر مرکز درمان سرطان شما یک فریزر بیوپزشکی دارد، ممکن است بتوانید کلاه های خود را شب قبل از جلسه انفوزیون در فریزر بیومدیکال نگهداری کنید.

تولیدکنندگان کمی وجود دارند که کلاه‌های سرد تولید می‌کنند، از جمله کلاهک‌های سرد پنگوئن، کلاهک‌های سرد کمو، و کلاهک‌های سرد قطبی.

برخی از این تولیدکنندگان فیلم های آموزشی را در وب سایت ها یا کانال های YouTube خود ارسال کرده اند که می تواند به شما و شخصی که به شما کمک می کند در درک نحوه استفاده از کلاهک سرد کمک کند.

سیستم‌های خنک‌کننده پوست سر که سیستم‌های خنک‌کننده خودکار نیز نامیده می‌شوند از کلاهکی استفاده می‌کنند که به یک دستگاه تبرید کوچک و کنترل‌شده توسط کامپیوتر متصل است.

دستگاه تبرید مایع خنک را در کل جلسه انفوزیون شیمی درمانی در کلاه به گردش در می آورد، بنابراین نیازی به تعویض کلاهک مانند کلاهک های سرد دستی نیست.

دو سیستم خنک کننده پوست سر که در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رسند، سیستم DigniCap و سیستم Paxman هستند.

دستگاه‌های DigniCap و Paxman در برخی، اما نه همه، مراکز درمانی سرطان در ایالات متحده قرار دارند، و هزینه ممکن است بسته به مکان و سایر عوامل متفاوت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.