پیدا شدن پودر لباسشویی سپید3 در اعماق اقیانوس آرام

هنگام استفاده از پودر لباسشویی سپید3 مهم است که بدانید در چه دمایی لباس ها را بشویید جانسون توصیه می کند: «از استفاده از آب خیلی سرد خودداری کنید، مگر اینکه پودر شوینده بیان کند که برای حل شدن در آب سرد طراحی شده است.
این به این دلیل است که برخی از پودرها برای حل شدن در آب سرد تلاش می کنند.
گاگلیاردی پیشنهاد می‌کند: اگر پودر را به مایع شوینده ترجیح می‌دهید و همچنین می‌خواهید در آب سرد بشویید، «قبل از اضافه کردن آن به ماشین لباسشویی، پودر را از قبل در کمی آب گرم حل کنید».
با دقت اندازه گیری کنید: هنگام انتخاب پودر در مقابل پودر لباسشویی، به اندازه گیری های روی بسته تکیه کنید گاگلیاردی می‌گوید: «دستورالعمل‌های روی بسته را برای مقدارپودر لباسشویی و آب توصیه‌شده برای تهیه محلول پیش خیساندن و همچنین محدودیت زمانی برای مدت زمان خیساندن یک اقلام را دنبال کنید.
فهرست مواد را بررسی کنید: برای تمیز کردن عمیق با استفاده از پودر یا غلاف مایع، محصولی با مواد مناسب انتخاب کنید.
گاگلیاردی می‌گوید: «مطمئن شوید که پودر لباسشویی شما علاوه بر پاک‌کننده‌ها، حاوی آنزیم‌ها و مواد سفیدکننده فلورسنت نیز باشد همه شوینده‌ها یکسان نیستند و ارزش آن را دارد که یک شوینده «خوب» تهیه کنید.»
گفتن نهاییعلاوه بر کاوش در فواید پودر لباسشویی، به یاد داشته باشید که هر تکه لباس شما با دستورالعمل شستشو همراه است.
توصیه می شود اینها را طبق دستورالعمل شست و شو دهید و همچنین نوع شوینده مناسب برای آنها را در نظر بگیرید.
این برچسب های مراقبت از شستشو می توانند شما را در مورد مقدار دقیق مواد شوینده مورد نیاز راهنمایی کنند همچنین به یاد داشته باشید که پودر لباسشویی در صورت تماس مستقیم با هوا در معرض مرطوب شدن و تشکیل توده هستند.
بنابراین مطمئن شوید که بسته مواد شوینده خود را با یک کش یا گیره در بسته نگه دارید یا از یک ظرف برای اطمینان از عمر طولانی و اثربخشی آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.