پیدا شدن نقل عروسی فانتزی که طعم بسیار تندی داشت

در حالی که قند تصفیه شده بیش از حد با مشکلات سلامتی همراه است ، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد مصرف نقل عروسی فانتزی متوسط در واقع می تواند از چند طریق بهزیستی شما را افزایش دهد.

هرکسی که دندان شیرین دارد از قبل می داند که چگونه برخی از لثه های ترش یا یک تکه شکلات می تواند استرس را کاهش داده و روحیه شما را بهبود ببخشد اما پزشکی نیز در کنار ما است.

برای یادگیری فواید سلامتی شگفت آور نقل به پایین بروید!

یک مطالعه در سال 1998 در مورد مردان در سن کالج سالم نشان داد که کسانی که مرتباً در نقل افراط می کنند ، در واقع طولانی تر از کسانی که این کار را نمی کردند زندگی می کردند زندگی واقعاً شیرین است!

این مطالعه بین نقل قند و شکلات تمایز قائل نیست ، بنابراین ممکن است برخی از تأثیرات زندگی در اثر اثرات آنتی اکسیدانی فنل های شکلات ایجاد شود.

با این وجود ، شواهد به وضوح نشان می دهد كه مردانی كه ماهانه 1 تا 3 بار نقل می خورند ، بیشتر از كسانی بودند كه مرتباً آن را می خورند.

شگفت آور ترین قسمت؟ نقل از هر فرکانس طولانی تر از مردانی بود که هرگز نقل نمی خوردند.

بنابراین دفعه بعد که دندانپزشک شما یک مهلت قانونی را در مورد عادت آب نبات شما پیشنهاد می کند ، به آنها بگویید که این برای سلامتی شما است.

خبر خوب ، دوستداران شکلات شما احتمالاً می دانید که شکلات می تواند روحیه شما ، استرس پایین ، هوس های مهار را بهبود بخشد و در برابر سکته مغزی و زوال عقل محافظت کند.

اما همچنین شواهد مستقیمی در مورد فواید سلامتی قلب نقل ساخته شده از شکلات وجود دارد.

اما محققان دانشگاه کرنل و مرکز پزشکی کرنل از آب نبات پنبه ای برای ایجاد رگ های خونی مصنوعی استفاده می کنند آنها الیاف شکر را در شبکه ای از رشته ها با قطر مشابه با مویرگها ذوب می کنند.

یک مایع بر روی شبکه آب نبات پنبه ریخته می شود پس از جامد شدن مایع ، کل ساختار را در آب گرم قرار می دهند ، که آب نبات پنبه را درون آن حل می کند.

سپس آنها با یک قالب کامل برای معرفی سلول های بذر برای بافت جدید و رگ های خونی باقی مانده اند. شگفت انگیز!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.