قیمت فروش دان مرغ گوشتی

قیمت فروش انواع دان مرغ گوشتی امروزه به صورت روزانه در مراکز فروش معتبر ارائه میشود. شما میتوانید ضمن مطالعه این مقاله بامشاورین ما تماس گرفته و بهترین خرید با بهترین قیمت را تجربه کنید.

لیست قیمت فروش انواع دا مرغ گوشتی

اگر مرغ های گوشتی را پرورش می دهید استفاده از دان مرغ را برای تغذیه و تأمین پروتئین های این مرغ عها پیشنهاد می کنیم. جهت اطلاع از قیمت فروش این مرغ ها از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
از آن جا که بیشترین هزینه پرورش مرغ صرف تغذیه می شود. استفاده از اغذیه مناسب برای این طیور که دارای انرژی بالایی باشد. میزان مصرف را کاهش خواهد داد. انرژی بالا برای مرغ ها از طریق پروتتین تأمین می گردد. از این رو انواع دان مرغ گوشتی دارای ترکیبات مختلفی می باشد که باعث می شود دارای قیمت فروش متنوعی نیز باشند.

شمما نیز می توانید لیست قیمت انواع دان مرغ را با آخرین بروزرسانی از مشاورین فروش شرکت ما دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های انواع دان مرغ گوشتی

مرغ گوشتی امروزه یک منبع بسیار مهم برای تامین پروتئن لازم بدن به شمار میرود. از این رو روز به روز به تعداد تولید چنندگان این دسته ازمرغ ها افزوده میشود.

بهترین جیره غذایی برای مرغ گوشتی جیره ای است که در آن تمام نیازهای بدن مرغ تامین گشته و ضمن رشد باعث گوشت آوری آنها شود. دان مرغ آماده که به صورت های کرامبل پلت و ماش تهیه میشود دارای تمام مواد لازم بدن مرغ ها است که در کاکاخانه با فرمولاسیون مخصوص در سایز های مختلف تولید میشود.

این تنوع باعث شده قیمت انواع دان مرغ گچشتی نیز دارای نوسانات و تقاوت هایی باشد. شما میتوامیتوانیدمزغ گوشتی مد نظر خود را به مساورین ما سفارش دهید و آنرا با تناژ بالا درب محل تحویل بگیرید.

 

دان مرغ گوشتی تولید ما

یک ویژگی بسیار مثبت در روند تولید دان مرغ کوشتی در تولید ما این است که از بهترین مواد اولیه موحود استفاده میکنیم که این نکته باعث صعود کیفیت محصولات ما میشود.

دان های آماده تولیدی ما دارای انواع املاح، ویتامین ها، پروتئین، پودر استخوان، پودر ماهی، منیزیم و… است. از آنجایی که درصد زیادی از کیفیت گوشت و تخم مرغ، مرغ ها به نوع تغذیه آنها بستگی دارد باید در جیره غذایی مرغ ها انواع مواد خوراکی آنها قرار داشته باشد و حتما در طول پرورش مصرف شپرور

 

ظرفیت تولید و تامین ما

شرکت ما بزرگترین عرضه کننده انواع دان مرغ به سراسر جهان است که با داشتن کیفیت عالی محصولات و قیمت کمتر از همه ی شرکت های مشابه، روز به روز به بازارها و خریداران بیشتری معرفی میشود و تقاضاها را به خوبی برطرف میکند.

مجموعه ای بی چیکن بعنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید انواع دان مرغ، مفتخر است اعلام کند که در تامین بازارهای هدف آمادگی لازم را دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.