قیمت دان پلت

آیا برای تامین جیره مرغ ها نیازمند اطلاع از قیمت دان پلت هستید؟ ایا به دنبال بهترین تامین کننده برای انواع طیور می باشید؟
امروزه اهمیت خوراک طیور از کسی پوشیده نیست و ما برای تامین بهترین ها در خدمت خریداران محترم هستیم. شما میتوانید انواع دان مرغ از جمله پلت دان مرغ را با بهترین قیمت موجود در بازار از ما به صورت عمده خریداری کنید.
در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

لیست قیمت دان پلت

دان پلت که بهترین و محبوبترین نوع تغذیه طیور است قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. قیمت دان پلت به ویژگی هایی از حمله نوع مرغ، قیمت مواد اولیه درون پلت، نوع مواد تشکیل دهنده و … بستگی دارد‌‌
قیمت عمده انواع پلت بسیار ارزانتر از قیمت خرد آن تمام میشود. شما با سفارش دان پلت مرغ محصول را با قیمت کارخانه خریداری میکنید که این امکان در خرید جز وجود ندارد.
برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت دان پلت با راه های ارتباطی که در ادامه مطلب نوشته شده با مشاورین ما تماس بگیرید.

ویژگی ها و مزایای دان پلت

پلت از بین دان های مرغ به شکل آردی و کرامبل مصرف بیشتری دارد. دان پلت دور ریز جیره غذایی مرغ ها را به شدت کاهش میدهد. این به این دلیل است که فرم پلت ها به صورت فشرده است و درسایز مناسب مصرف و هضم مرغ ها تولید میشود. همچنین هضم آن راحتتر است. قیمت دان پلت به مراتب راندمان و سود مرغداری را بیشتر بالا میبرد تا دان های دیگر. دان پلت تمام مواد املاح مقوی و مورد نیاز مرغ ها را در ترکیبات خود دارد که این باعث میشود مرغداران از مصرف هرگونه افزودنی و مکمل به برنامه غذایی مرغ ها بی نیاز شوند. یکی از مزایای دیگر پلت مرغ این است که مانند دان اردی امکان تفکیک مواد توسط مرغ وحود ندارد و در نتیجه دور ریزی نیز وحود نخواهد داشت.
البته بعضی از مرغداران با روش گشنگی دادن به مرغ ها این دور ریز ها را حذف میکنند.

قیمت دان پلت

مزایای دان پلت ما

ما به عنوان تولید کننده برتر انواع دان در خاورمیانه بهترین نوع و کیفیت دان پلت مرغ را تهیه میکنیم. شما همچنین با ارزانترین قیمت دان پلت موجود در بازار را از ما خرید میکنید. دان پلت باید دارای رطوبت و سختی بسیار دقیقی باشد. همچنین تازگی یکی از مهمترین شروط با کیفیت بودن دان است. ما با داشتن پیشرفته ترین دستگاه ها و ناظران دقیق کیفی بهترین فرمولاسیون را برای تولید انواع دان در نظر میگیریم و به مرخله تولید میرسانیم.
قیمت دان پلت میتواند فاکتوری مهم در امر تهیه این نوع دان باشد اما نباید مانعی برای تهیه ان باشد زیرا این نوع دان هزینه های تمام شده برای نگهداری انواع مرغ را به شدت کاهش میدهد.
کیفیت دان مرغ تاثیری مستقیمی روی کیفیت گوشت و تخم مرغ دارد. به طوری که تامین بهتر و باکیفیت تر نیاز غذایی مرغ ها باعث افزایش محصولات و راندمان مرغداریتان میشود.

ظرفیت تولید ما

شما میتوانید انواع دان طیور و همچنین کنسانتره را به صو ت عمده و با قیمت کارخانه با فرمولاسیون انتخابی به ما سفارش دهید.
شما همچنین میتوانید با مشاورین ما در امر فروش و انتخاب مناسبترین دان مشورت بگیرید.
ما با داشتن تجربه درخشان در زمینه پوشش بازار داخلی و جهانی کیفیت محصولات خود را تضمین میکنیم.
ما هم به عنوان تولیدکننده و هم به عنوان یکی از برتریت توزیع کنندگان انواع دان مرغ دست دلالان را کوتاه کرده و محصولات را مستقیم به دست مشتری میرسانیم.
برای استعلام قیمت دان پلت و قیمت های انواع دان مرغ گوشتی، تخمگذار و بومی با مشاورین ما تماس بگیرید و لیست قیمت انواع دان را به روز دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.