قیمت دان اردک وحشی

قیمت و نرخ روز قیمت دان اردک وحشی تحت تاثیر چه عواملی تعیین و تغییر می کند؟ برای استعلام انواع دان می توانید با مراکز تولید و پخش عمده نیز مذاکره کنید.
ترکیبات دان اردک وحشی یا دیگر نمونه ها تاثیر چشمگیری بر قیمت تعیین این محصولات دارد. خریداران به خوبی می دانند که وجود ذرت یا یونجه در ترکیب این محصولات الزامی است تا پروتئین لازم به بدن اردک برسد.
بنابراین تعیین قیمت دان اردک وحشی از طریق ترکیبات دان و حتی میزان سفارشات خریداران عمده تعیین می شود و گاهاً با تغییر قیمت مواد اولیه مانند ذرت یا گندم متغیر خواهد بود.

لیست قیمت دان اردک وحشی

همانطور که بالا اشاره کردیم توجه به تغذیه اردک یکی از مهمترین ملاک ها برای پرورش این حیوان است؛ اما نوسان بالای قیمت دان اردک در بازار باعث می شود تا خیلی ها نتوانند یک لیست قیمت جامع از این محصولات را در اختیار داشته باشند
در ادامه ما لیست قیمت انواع دان اردک وحشی و اهلی را قرار داده ایم. این لیست قیمت با آخرین بروزرسانی در سایت منتشر می شود که شما را از نوسانات بازار مطلع می کند.
قیمت دان اردک وحشی در بازار امروزه چقدر نوسان دارد؟ برای اطلاع از بروزترین قیمت عمده این محصولات می توانید با ما ارتباط بگیرید.
اردک ها از جمله حیوانات بسیار مفید برای زندگی انسانها هستند. این حیوان مصارف بالایی در جامعه دارد؛ از جمله این مصارف می توان به گوشت آن اشاره کرد که بسیار لذیذ بوده و طرفداران خاص خودش را دارد
مصرف گوشت اردک این روزها به حدی بالا رفته که خیلی ها را به فکر تجاری سازی این محصول انداخته است. ممکن است خود شما نیز بخواهید از این بازار داغ، استفاده لازم را ببرید. یا حتی بخواهید برای خود اردک پرورش داده و از گوشت و فرآورده های آن بهره ببرید
اما برای اینکه بتوانید محصولی باکیفیت و مناسب به دست آورید، بایستی به تغذیه اردک اهمیت بیشتری دهید. اینجاست که استفاده از یک غذای مناسب (مخصوصا دان اردک) اهمیت پیدا می کن

ویژگی های دان اردک وحشی

برای اینکه ویژگی های یک دان مناسب برای اردک را بدانیم، اول از همه بایستی ببینیم هدف ما از پرورش اردک چیست؟ آیا از گوشت آن قرار است بهره مند شویم؟ یا اینکه قرار است برای ما تخم گذاری کرده و مولد باشد؟ و یا هدف ما داشتن اردک زینتی به اصطلاح برای دل خودمان است؟
فارغ از همه این تفاوت ها، بایستی دانست که دان اردک باید میزان پروتئین بالایی داشته باشد تا هم از لحاظ گوشتی و هم توانایی در تخم گذاری، این حیوان را قوی کند. از این رو استفاده از یونجه، ذرت و علوفه در دان اردک بسیار حائز اهمیت است. رعایت تناسب استفاده این دو قلم در دان اردک نیز تخصص می طلبد که شما را مجاب می کند تا از یک مرکز معتبر خریداری کنید.

مقایسه دان اردک وحشی تولیدی ما با سایر
همانگونه که اشاره کردیم توجه به غذایی که به خورد اردک می دهیم بسیار اهمیت دارد. از این رو مراکزی که تخصصی در تهیه غذا برای طیور ندارند، قابل اعتماد نیستند. مجموعه ما با دانشی که از تغذیه و زیست انواع طیور دارد، توانسته طیف وسیعی از انواع دان اردک و سایر طیور را آماده و عرضه نماید که شما را هم در انتخاب یک غذای مناسب و هم در دسترسی به یک محصول خوش قیمت راحت کرده است.

ظرفیت تولید و تامین ما

مجموعه ای بی چیکن با افتخار اعلام می دارد که توانسته نیازهای بازار هدف را به خوبی شناسایی کرده و درخور هر بازار و هر مصرفی، محصول متناسب با آن را تولید و عرضه نماید. امروزه این مجموعه توانایی تامین هر میزان از انواع دان طیور را دارد و آماده عقد قرارداد با انواع ارگانها، مرغداری ها و مراکز پرورش اردک و سایر طیور است.
لذا مدیران و دست اندرکاران این مراکز می توانند برای تامین خوراک طیور خود با کارشناسان مجموعه ما ارتباط گرفته و پس از اخذ مشاوره، بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.