قیمت خرید دان مرغ گوشتی

قیمت خرید دان مرغ گوشتی از کیلویی 3200 تومان شروع میشود و تا 6000 تومان متغیر است.که این تفاوت بستگی به میزان سفارش و ترکیبات مورد استفاده در دان دارد.برای اطلاع از قیمت روز می توانید از طریق راه های ارتباطی نوشته شده در زیر این مطلب با ما تماس بگیرید. ای بی چیکن با کیفیت تضمینی محصولات خود پایین ترین قیمت بازار را برای عرضه انواع دان در نظر دارد.

لیست قیمت خرید دان مرغ گوشتی

نام دانسن مصرف(روز)وزن(گرم)قیمت (ریال)قیمت تمام شده
سوپر استارتر1,10200452009040
پیش دان11,218004280034240
میان دان22,3314004060056840
پس دان34,4224003930094320

برای اطلاع از موجودی سایر محصولات و یا قیمت های به روز با مشاورین ما ارتباط بگیرید. برای اطلاع از اطلاعات به روز و دقیق قیمت خرید مرغ گوشتی با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

فواید دان مرغ گوشتی

مرغ های گوشتی از جمله منابع مهم تامین گوشت محسوب می شوند. بنابراین توجه به پرورش طیور اهمیت زیادی دارد. از آن جایی که حدود 80 درصد هزینه پرورش مرغ، صرف هزینه تغذیه مرغ می گردد. لزوم وجود دان مرغ هایی با کیفیت و عاری از میکروب و قارچ ضروری می باشد و باعث می گردد از میان انواع اغذیه مرغ دارای جایگاه ویژه ای باشد.
دان مرغ گوشتی تولید شده توسط ما به عنوان بهترین تولید کننده ی دان مرغ از نمونه های دیگر از کیفیت بیشتری برخوردار است. امروزه روش سنتی تعذیه مرغ های گوشتی جوابگوی نیازهای بدنشان نیست و شرکت های معتبر تولید دان مرغ از جمله دون چیکن با داشتن به روزترین دستگاه ها و بهترین مواد اولیه دان بسیار با کیفیتی تولید میکند که به صورت عمده قابل خرید است.
در صورت تمایل به خرید دان مرغ گوشتی و اطلاع از قیمت آن می توانید با ما ارتباط بگیرید.

ویژگی های دان های مرغ گوشتی

ارائه قیمت دان مرغ گوشتی توسط شرکت های مختلف سبب شده خریداران برای خرید دان مرغ با تنوع محصولات و با ویژگی های زیادی روبرو باشند. مهمترین ویژگی ای که دان مرغ گوشتی باید دارا باشد گوشت آور بود بودن آن است. دان مرغ گوشتی با فرمولاسیون مخصوصی که دارد باعث میشود مرغ گوشتی رشد جسمی کاملی را در طول مدت نگهداری تا زمان کشتار داشته باشد.
دان مرغ گوشتی با کیفیت باعث خوش رنگ، طعم و بو بودن گوشت مرغ میشود. مهم نیست شما مرغداری دارید یا برای فقط چند عدد مرغ خوراک تهیه میکنید باید همیشه نوع مرغ و سن آن را در نظر داشته باشید. مثلا مرغ های گوشتی از تولد تا چند هفته اول اید از استارتر یا همان پیش دان تغذیه شوند. سپس از دان اصلی تغذیه کرده و در آخر فینیشر یا پس دان استفاده میکنند.
بسیاری از مرغداران به جیره غذایی مرغ های گوشتی خود کنسانتره نیز اضافه میکنند. کنسانتره برای تامین تمام نیازمندی های بدن مرغ گوشتی تولید میشود که دارای ارزش غذایی زیاد و با ارزشی است. لازم به ذکر است در کنار تمام نکات ذکر شده محیط نگهداری مرغ گوشتی از اهمیت بسزایی برخوردار است. پس از تامین محیطی خوب برای رشد مرغ ها میتوانید تمرکز را روی جیره نویسی برای انواع مرغ ها نمود.
ما در این مرحله از دغدغه بسیاری از مرغداران کشور و سراسر جهان کاسته ایم.

ظرفیت تولید شرکت ما

ما با سالها تجربه در تولید انواع دان برای انواع طیور اکنون به توانایی پوشش بازار جهانی دست یافته ایم. اگر شما فرمولاسیون خاصی را برای جیره غذایی انواع مرغ هایتان در نظر دارد کافی است پس از ارتباط با ما سفارش خاص خودتان ثبت کنید. ما سفارش شما را در تناژ بالا بدون محدودیت کمیتی با بهترین مواد اولیه تولید کرده و به دست شما میرسانیم.
امروزه راحتترین نوع خرید انواع دان مرغ خرید اینترنتی از مراکز فروش معتبر است. ما مفتخریم برای سهولت مشتریان قدیمی و جدیدمان در امر خرید خرید اینترنتی را نیز امکان پذیر کرده ایم. شما با شرکت در این تجارت الکترونیک هم در زمان و هم در هزینه های خود طرفه جویی قابل توجهی میکنید. ما ا کوتاه کردن دست دلالان و سودجویان انواع دان را با قیمت کارخانه به آدرس شما ارسال میکنیم. در هر مرحله از خرید نیز مشاورین ما با مشاوره دلسوزانه خود به شما در انتخاب بهترین گزینه برای خرید کمک میکنید.
شما میتوانید قیمت خرید مرغ گوشتی را

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.