قیمت تولید انواع دان مرغ بومی

آیا شما به عنوان پرورش دهنده طیور و یا خرده فروش‌دان به دنبال قیمت تولید انواع دان مرغ بومی هستید؟ آیا برای تامین جیره غذایی مرغ های بومی به دنبال دان با کیفیت و با حداقل قیمت تمام شده هستید؟
ما به شما خرید بهترین نوع انواع دان مرغ بومی را با ارزانترین قیمت ارائه شده در بازار پینشهاد میدهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین  برای اطلاعات بیشتر میتوانید مستقیما با مشاورین ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت تولید انواع دان مرغ بومی

دان مرغ به دلیل دارا بودن مزایایی چون عاری بودن از هر گونه میکروب و قارچ و امکان انبار و توزیع مناسب مورد توجه بسیاری پرورش قرار می گیرند. علاوه بر این از آن جا که انواع دان مرغ با ترکیبات متفاوتی از فسفر، منیزیم و… یافت می شوند در قیمت های متفاوتی نیز تولید و عرضه می شوند.
قیمت تولید انواع دان مرغ بومی به فاکتورهای مهمی از جمله سن و نوع مرغ (گوشتی یا تخم گذار) بودن بستگی دارد. به علت تغییر قیمت مواد اولیه و سایر هزینه ها جانبی قیمت تولید انواع دان مرغ بومی نیز دچار نوسان میشود

ویژگی های دان مرغ بومی

جالب است بدانید که امروزه با افزایش بی اعتمادی مردم به تهیه و توزیع مواد غذایی صنعتی، فرصت بسیار خوبی برای تولید کنندگان مواد غذایی ارگانیک یا طبیعی ایجاد شده است. این دسته از تولید کنندگان همواره میتوانند با عرضه محصولات خود سود بسیاری به دست آورند. یکی از این محصولات مرغ بومی است.

مرغ بومی به علت سالم بودن طرفدار بیشتری در میان مصرف کنندگان گوشت مرغ و تخم مرغ دارد. اما در درجه اول باید به نوع تغذیه مرغ های بومی بیش از هرچیز اهمیت داد تا علاوه بر سودآوری به جلوگیری از ضررهای احتمالی نیز کمک کنند. برای تغذیه مرغ ها باید از دان مرغ آماده که به صورت های مختلف از جمله پلت عرضه میشود استفاده کرد.

این نوع دان ها به علت دارا بودن انواع مواد مغذی و مورد نیاز مرغ ها به رشد آنها کمک میکند. مسلما در بحث خرید اولویت با دان مرغ با قیمت تولید انواع دان مرغ بومی است و نه قیمت عرضه کننده ها و دلالان.

دان مرغ بومی تولیدی ما

پرورش مرغ بومی یکی از بهترین گزینه ها برای فعالیت در صنعت غذایی حهان است. مرغ بومی یا همان مرغ های محلی، نوعی نژاد بسیار مقاوم و سالم به شمار می آیند. آن ها در مقابل بیماری ها، گرما و سرما تحمل بالایی دارند و این یک مزیت است که باعث می شود ایجاد یک واحد تولیدی مرغ بومی برای تولید کنندگان سوددهی داشته باشد.

ما با ارائه بهترین کیفیت انواع دان مرغ بومی و با قیمت پایین تهیه این محصول را برای همه خریداران به صرفه کرده ایم.

توجه ما به عنوان یک شرکت بزرگ تولید و توزیع خوراک طیور بیشتر روی کیفیت و سپس قیمت دان ها متمرکز است. پس به شما خریدارن توصیه میکنیم برای خرید دان قیمت را اولویت قرار ندهید و کیفیت را در دستور کار خود داشته باشید.

شما میتوانید بهترین جیره غذایی را برای مرغ های بومی با استفاده از دان هایی با قیمت تولید انواع دان مرغ بومی تهیه کنید. ما به عنوان یک تولید کننده برتر و نمونه در زمینه خوراک طیور به شما مصرف خوراک آماده انواع دان مرغ بومی را به دلیل ارزش غذایی بالا و تکمیل نیاز های از قلم افتاده ی مرغ ها توصیه میکنیم. شما همچنین میتوانید انواع کنسانتره خوراک مرغ را نیز به جیره غذایی مرغ ها اضافه کنید تا در نتیجه گیری سریعتر و بهتر کمکتان کند.

ظرفیت تولید و تامین ما

دون چیکن، با سالها تجربه در زمینه تولید انواع دان طیور، اکنون با افتخار علاوه بر تامین بازار داخل، پوشش بازار بین الملل را بر عهده دارد. شما مرغداران و خرده فروشان عزیز میتوانید انواع دان طیور از جمله دان مرغ بومی با قیمت تولید انواع دان مرغ بومی را به صورت عمده سفارش دهید. ما با فراهم آوردن خرید آنلاین که امروزه راحتترین و مرسوم ترین روش خرید دان است، امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را برای مشتریان خود به وحود آورده ایم.
شما همچنین میتوانید فرمولاسیون مخصوص خود را به مشاورین ما سفارش داده و محصول را با بهترین مواد اولیه بکار رفته شده در ان و در تناژ بالا درب محل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.