فریم عینک طبی کائوچویی موجب حساسیت پوستی یک فرد برزیلی شد

این که آیا در حال خرید فریم عینک طبی کائوچویی عینک آفتابی یا هر نوع عینک دیگری هستید، آشنایی با برخی از اصطلاحات ابتدا می تواند مفید باشد گزینه های زیادی وجود دارد که پیدا کردن جفت مناسب برای شما دشوار است به طور معمول، فریم های عینک بر اساس نوع، جنس و شکل دسته بندی می شوند اطلاعات زیر به شما کمک می کند تا همه گزینه های خود را درک کنید.

انتخاب عینک مناسب برای نیازهای شما زمانی می تواند لذت بخش باشد که بدانید به دنبال چه هستید اولین راه برای دسته بندی فریم ها بر اساس نوع آنهاست این توضیح می دهد که چگونه فریم ها با لنزها تعامل دارند پنج نوع وجود دارد: تمام لبه، بدون لبه، نیمه بدون حاشیه، پل کم و سیم.

قاب های تمام حاشیه همانطور که از نام آن پیداست، عینک های لبه کامل دارای لبه هایی در اطراف دور کامل لنز هستند این باعث می‌شود که آنها نسبت به برخی از سبک‌های دیگر محکم‌تر شوند (اگرچه اکثر عینک‌های مدرن از دوام قابل قبولی برخوردار هستند).

با توجه به لبه کامل، این عینک معمولاً می تواند انواع وسیع تری از انواع لنز را بپذیرد بنابراین، اگر لنزهای پراگرسیو یا چند کانونی را ترجیح می‌دهید، ممکن است فریم‌های تمام حاشیه بهتر به شما کمک کنند.

شما می توانید عینک های لبه کامل را در انواع مواد از جمله استات، پلاستیک، تیتانیوم و غیره پیدا کنید آنها همچنین تمایل دارند در گسترده ترین طیف رنگ ها و اشکال موجود باشند چه بخواهید ظاهری روشن و جسورانه داشته باشید یا سبکی ظریف و جاودانه، این نوع قاب می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

برای ظاهری ظریف تر، ممکن است فریم های بدون حاشیه را ترجیح دهید آنها هیچ لبه ای در اطراف لنز ندارند در عوض، شقیقه ها و پل بینی مستقیماً به خود لنزها متصل می شوند این به این معنی است که مواد کمتری در جلوی صورت شما وجود دارد.

مردم این سبک کم حاشیه را به دلیل مینیمالیسم آن دوست دارند گزینه های شکل کمتری وجود دارد، اما می توانید چند گزینه برای مواد و رنگ پیدا کنید علاوه بر این، برخی از فریم‌های بدون حاشیه نمی‌توانند هر نوع عدسی را بپذیرند بنابراین، اگر به چیزی غیر از لنزهای تک دید نیاز دارید، حتماً اطلاعات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که لنزهای شما را می‌پذیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.