فروش رایگان صابون گانودرما بیز در ترکیه آغاز شد

سال‌ها صابون‌ها از مد افتاده و قدیمی در نظر گرفته می‌شدند، اما اکنون در حال بازگشت به دنیای زیبایی‌های طبیعی هستند.

بسیاری از صابون گانودرما بیز با فرآوری سرد هستند که با استفاده از روش «فرآوری سرد» ساخته می‌شوند که تمام مزایای مواد فعال مورد استفاده را حفظ می‌کند نوارهای صابون برای هر بودجه ای وجود دارد، و آنها از دوستدار محیط زیست ترین محصولاتی هستند که می توانید در حمام خود داشته باشید.

اگر هنوز قانع نشدید، ادامه مطلب را بخوانید ما همه دلایل خوب را برای تغییر به صابون های جامد در حال حاضر به شما ارائه می دهیم!

یک نوار صابون ممکن است کوچک باشد، اما ماندگاری آن بسیار بیشتر از یک ژل دوش معمولی است این به این دلیل است که ما تمایل داریم هر بار که دوش می‌گیریم، بیشتر از آنچه واقعاً نیاز داریم از ژل دوش استفاده کنیم.

یک ژل دوش استاندارد (200 میلی لیتر) به طور متوسط یک ماه دوام دارد، در حالی که یک صابون ممکن است چندین ماه دوام بیاورد! قیمت هر کیلو اغلب برای ژل‌های دوش در بطری‌ها بسیار بالاتر است، حتی اگر آنها بیشتر از آب تشکیل شده‌اند.

بنابراین، اگر فقط به استدلال‌های اقتصادی نگاه کنیم، یک صابون برنده می‌شود! فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید نوار صابون شما برای مدت طولانی دوام بیاورد، باید آن را در یک ظرف صابون بین استفاده قرار دهید تا آب از بین برود و صابون شما خشک بماند.

اگر به استدلال های زیست محیطی برای استفاده از نوار صابون به جای ژل دوش نگاه کنیم، باز هم صابون جامد است که برنده می شود!

انرژی کمی برای تولید یک صابون فرآوری شده سرد مورد نیاز است، زیرا در دمای پایین (حدود 30 درجه سانتیگراد) ساخته می شود تا از مزایای روغن های استفاده شده در آن محافظت شود.

همچنین با این روش تولید، فاضلاب کمتری وجود دارد نوارهای صابون از مواد خامی ساخته می شوند که سیاره را آلوده نمی کنند. روغن ها یا کره های گیاه شناسی با پایه قوی (آب + سود سوزآور) مخلوط می شوند.

صابون سازی اتفاق می افتد و گلیسیرین طبیعی ایجاد می شود سپس می‌توان مواد دیگری مانند روغن‌های ضروری، خاک رس، راسول، گل‌ها یا حتی پودرهای لایه‌بردار اضافه کرد.

این ترکیب طبیعی صابون را 100٪ زیست تخریب پذیر می کند و بنابراین کاملاً سازگار با محیط زیست است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.