فرش 12 متری 1200 شانه مشهد که صدر اعظم آلمان آن را سفارش داد

تولیدکنندگان باید تمام جزئیات را به صورت نوشتاری مبادله کنند دستورالعمل ها تا آنجا که ممکن است، زیرا آنها سطح پایینی از کنترل بر فرآیند قالیبافی دارند.

طرح هایی که تولیدکنندگان در این حالت تولید استفاده می کنند، نیستند خلاقانه. برخلاف طرح‌های نوآورانه‌ای که در کارخانه‌های فرش تولید می‌شود.

تولیدکنندگان سعی می‌کنند طراحی فرش برای این حالت تولید بر اساس عناصر شناخته شده برای بافندگان. مطابق با مصاحبه ها، طرح های کلاسیک محبوب ترین برای این حالت تولید هستند.

بخش های اصلی یک طرح کلاسیک فرش 12 متری 1200 شانه مشهد نشان می دهد که عناصر در طراحی کلاسیک دارای برخی از اجزای مشترک هستند. به عنوان مثال،  حاشیه ها دارای حاشیه های فرعی کوچک و بزرگ هستند.

قسمت مدالیون دارای یک مدال اصلی است طراحی با تعداد زیادی گل و نماد در شکل های مدالیون لایه ای و در نهایت قسمت پایه دارای عناصر متنوعی از جمله نمادها و گل های مختلف است که متفاوت است در میان تولیدکنندگان این اطلاعات باید از طریق دستورالعمل با بافندگان مبادله شود.

طراحی با اجزای بیشتر پیچیده تر است و به جزئیات بیشتری در دستورالعمل نیاز دارد یا در برخی موارد نیاز به تعاملات کلامی دارد. با این حال، در این حالت تولید از تعاملات کلامی جلوگیری می شود زیرا بافندگان محدودیت های فرهنگی دارند مانند مسائل دینی.

زیرا سطوح عناصر نوآورانه و جدید در پروژه ها از این حالت می باشد محدود، تولیدکنندگان قادر به استفاده از سیستم سنتی ساخت دستورالعمل برای انتقال هستند اکثر جزئیات با حداقل نیاز تعامل کلامی. بافندگان هستند.

آشنایی با عناصر طرح های کلاسیک که جدید نیستند و فقط نیاز دارند جزئیات خاص هر عنصر که توسط تولیدکنندگان سفارشی شده است.

تولیدکنندگان دستورالعمل هایی را روی کاغذ گراف کوچک ارائه می دهند و معمولاً دستورالعمل هایی برای آن تهیه می کنند قسمت های مختلف یک طرح بافندگان باید این دستورالعمل ها را دنبال کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.