فرش دستباف 6 متری کاشمر ضد حرارت که در آتش سوزی پلاسکو سالم ماند

کارخانه های فرش توسط تولیدکنندگان برای فراهم کردن محیطی تجهیز شده اندئبهره برداری از فرصت های صنعت فرش ایرانی.

بحث در این مورد حالت تولید ابتدا انواع حاکمیت مشاهده شده را در دو منطقه مقایسه می کند به دنبال مقایسه انواع حکومت پیش بینی شده بر اساس تجزیه و تحلیل از سه C و در نهایت انواع حاکمیت مشاهده شده است.

پیش بینی شده در آن مقایسه می شوند هر منطقه انواع حاکمیت مشاهده شده: در این دو منطقه تولیدکنندگان در کارخانه ها قالی می سازند با اهداف مختلف.

هدف اصلی در دو منطقه کنترل تولید فرش دستباف 6 متری کاشمر به عنوان تا حد امکان در اصفهان تولیدکنندگان به این حالت تولید نیاز دارند تا منحصر به فرد و قالیچه های نوآورانه و تولیدکنندگان در تبریز اقدام به ایجاد فرش کرده اند کارخانه ها برای افزایش حجم کالاهای با کیفیت بالا.

مشاهده شددر هر دو منطقه بافندگان استخدام می‌شوند و باید فقط برای یک تولیدکننده خاص کار کنند با استفاده از تجهیزات تولیدکنندگان، فرش را در محل تولید تولیدکنندگان بسازید.


بافندگان می‌توانند به کار با تولیدکنندگان دیگر روی بیاورند، اما ترجیح می‌دهند در طولانی‌مدت توسط یک تولیدکننده خاص استخدام شوند زیرا این امر درآمد آنها را افزایش می‌دهد.

در این حالت تولید تولیدکنندگان از قدرت بالایی برای تعیین تمامی وظایف در مراحل مختلف برخوردارند تولید داخلی فرش آنها دانش کافی برای تصمیم گیری در مورد کدام عناصر را دارند قالی ها باید ساخته شوند.

برای ساخت فرش باکیفیت، تولیدکنندگان به کنترل مدیریتی کارخانه‌های فرش خود نیاز دارند و سطوح بالایی از صریح را اعمال می‌کنند.

هماهنگی در تمامی جنبه های فرش سازی به نحوی که تاثیر خطاهای ناشی از آن به حداقل برسد تکنیک های بافندگان این عوامل یک شکل سلسله مراتبی از حکومت را مشخص می کند.

ارتباط با بافندگان در کارخانجات فرش در دو منطقه. انواع حکومت پیش بینی شده: مرحله بعدی بحث نوع حکومت است برای تبیین نوع حکومت پیش بینی شده بر اساس سه C. پیچیدگی معاملات: سطح پیچیدگی تراکنش در این دو مشابه است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.