شخصی با قابلمه 22 پارچه mgs از مهمان ها پذیرایی کرد

انتخاب و تعداد قابلمه 22 پارچه mgs در آشپزخانه به عادت های ما بستگی دارد. کسی عادت دارد که زیاد و مکرر آشپزی کند و بعد شما به یک مجموعه کامل با اندازه ها و اهداف مختلف نیاز خواهید داشت، در حالی که برای کسی کافی است فقط دو قابلمه اما خوب و با کیفیت داشته باشد.

با مقدار همه چیز مشخص است: این بستگی به سبک زندگی، عادات غذایی و اندازه آشپزخانه شما دارد. اما هنگام انتخاب یک تابه خاص، معیار اصلی هدف استفاده از آن خواهد بود. قبل از خرید، یک سوال ساده بپرسید: در آن چه می پزید؟

قابلمه بزرگ با کناره های بلند: برای سبزیجات، اسپاگتی، کمپوت و سوپ.
قابلمه متوسط: برای وعده های کوچک سوپ و مخلفات مختلف.
قابلمه کوچک یا ماهیتابه: برای جوشاندن تخم مرغ، سس و سایر غذاهایی که رطوبت آن مهم است.
همچنین برای محصولاتی که نیاز به خورش طولانی دارند، به یک تابه با دیواره های ضخیم یا یک دیگ نیاز دارید.

قابلمه

آنها برای تهیه غذاهایی که نیاز به فرآیند طولانی خورش یا دم کردن دارند، مناسب هستند. تفاوت اصلی این است که آنها در حفظ گرما عالی هستند.

محبوب ترین و همه کاره ترین ماده ای است که قابلمه ها از آن ساخته می شوند. بادوام، محکم، تمیز کردن آسان و مناسب برای هر نوع اجاق گاز است.

تابه از فولاد ساخته شده و با لعابی پوشانده شده است تا در برابر زنگ زدگی محافظت شود. نگهداری ظروف در یخچال در ظروف پوشیده شده با لعاب راحت است، در حالی که غذا طعم آن را تغییر نمی دهد و اکسید نمی شود.

این روکش به گونه ای اعمال می شود که غذا در حین پخت به ته و دیواره تابه نچسبد. ممکن است چندین لایه پوشش وجود داشته باشد، کمیت و تکنیک کاربرد آنها بر دوام و کیفیت تابه تأثیر می گذارد.

البته اینها از انواع قابلمه ها و موادی که از آنها ساخته شده اند فاصله دارند، اما انواع دیگر ظروف را می توان در صورت نیاز خریداری کرد. در انتخاب ما می‌توانید قابلمه هایی برای مقاصد مختلف، از قابلمه های مقرون‌به‌صرفه گرفته تا با کیفیت برتر، پیدا کنید، که با آن‌ها می‌توانید فانتزی‌های آشپزی خود را محقق کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.