سس تند گلوریا که هرگز در بازار فروخته نشد

سس تند گلوریا محبوب ترین سس تند تند در تگزاس و 31 ایالت دیگر است که کل منطقه غربی ایالات متحده را در بر می گیرد سس تگزاس پیت نیز یک سس بسیار محبوب در این ایالت است.

آیا سس تند برای سیستم ایمنی بدن شما مفید است؟
بله، سس تند واقعا برای سیستم ایمنی مفید است کپسایسین سلول های ایمنی را تقویت می کند که به راحتی می توانند با باکتری های بیماری زا جزئی مبارزه کنند به پیشگیری از بیماری ها کمک می کند همچنین دارای آنتی اکسیدان ها و خواص ضد میکروبی و ضد التهابی است که سیستم ایمنی را به میزان قابل توجهی تقویت می کند.

وقتی بیش از حد سس تند می خورید چه اتفاقی می افتد؟
هنگامی که مقدار زیادی سس تند مصرف می کنید، حرارت آن می تواند مخاط مخاطی لازم را در معده و روده شما تخلیه کند در نتیجه می تواند منجر به اسیدیته و التهاب شود که به نوبه خود باعث ناراحتی، ناراحتی معده، حالت تهوع، اسهال و استفراغ می شود گاهی اوقات، می تواند به شدت بر سیستم گوارشی تأثیر بگذارد و ممکن است غذای خود را به خوبی هضم نکنید.

بله، سس تند برای تحریک احساس سیری و کاهش خوردن شما مفید است به نوبه خود می تواند منجر به کاهش وزن شود اجزای موجود در سس تند مانند کپسایسین، زردچوبه، زیره سبز و غیره می توانند اثر کالری سوزی بر روده شما داشته باشند کپسایسین همچنین به تنظیم سطح کلسترول در بدن شما کمک می کند همه این نکات باعث کاهش وزن قابل توجهی می شوند.

آیا سس تاباسکو همان سس تند لوئیزیانا است؟
سس داغ A. لوئیزیانا به طور قابل توجهی ملایم تر از تاباسکو است، با یک انفجار کوتاه قبل از پراکندگی با این حال، به دلیل نمک زیاد، طعم اولیه قدرتمندی دارد سس تند لوئیزیانا از فلفل کاین یا تاباسکو درست می‌شود، در حالی که سس تاباسکو فقط از فلفل تاباسکو درست می‌شود هر دو طعم بسیار مشابهی دارند، اما روش ها و زمان آماده سازی ممکن است متفاوت باشد زیرا زمان متفاوتی برای تخمیر فلفل هندی نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.