ساعت غول امریکایی بازیگر معروفی که دردسرساز شد

ساعت غول امریکایی مردانه چیست، دانستن آن برای دخترانی که قصد هدیه دادن دارند و برای مردانی که می خواهند اکسسوری را به روز کنند مفید است.

با توجه به تعداد تولیدکنندگان و مدل‌های موجود در بازار، باید از کیفیت و وضعیت آن‌ها ایده خوبی داشته باشید. موضوع استایل هم کم اهمیت نیست: خرید یک ساعت اسپرت برای فردی که از کت و شلوار رسمی بیرون نمی آید یک ایده خیلی خوب است.

و همچنین به دست آوردن مکانیک های گران قیمت برای عاشق تفریحات فعال یا شدید خطرناک است. در مقاله ما به شما خواهیم گفت که ساعت های مردانه چیست، چگونه آنها را انتخاب کنید و مدل های باکیفیت چقدر قیمت دارند.

عامل اصلی در انتخاب ساعت مردانه نوع حرکت آن است.

کوارتز (الکترومکانیکی). این نوع حرکت ساعت توسط کوارتز نیرو می گیرد، که تکانه ای را به میکروموتور پله ای که عقربه ها را به حرکت در می آورد، می دهد.

معمولاً در تولید ساعت‌های زنانه از حرکت کوارتز استفاده می‌شود، زیرا به دلیل اندازه کوچک بدنه، فضای کمی در آن‌ها وجود دارد.

چنین لوازم جانبی با دقت بالا و قیمت مقرون به صرفه متمایز می شود. قیمت بالای ساعت های کوارتز ممکن است به دلیل طراحی با استفاده از سنگ ها و فلزات قیمتی باشد. ساعت های کوارتز نیازی به پیچیدن ندارند، فقط کافی است باتری را به موقع تعویض کنید.

الکترونیکی. این یکی از انواع حرکت کوارتز است. ویژگی آن در این واقعیت نهفته است که در این مورد، کوارتز یک تکانه به یک میکروموتور پله ای نمی دهد، بلکه به ژنراتوری که سیگنال ها را به ریزپردازنده می فرستد، می دهد. ساعت الکترونیکی مجهز به نمایشگری است که زمان و پارامترهای اضافی را نشان می دهد.

ساعت

محبوبیت ساعت های الکترونیکی به دلیل قیمت پایین و دقت بالا است. مدل هایی وجود دارد که در آنها زمان با فلش های روی صفحه الکترونیکی نشان داده می شود.

مکانیکی. ساعت های مکانیکی بر اساس اصل گیربکس کار می کنند. فلش ها با فشرده سازی و گسترش فنر به حرکت در می آیند.

چرخ دنده های موجود در مکانیزم در لحظه رها شدن فنر می چرخند، بنابراین دقت ساعت توسط موادی که برای ساخت چرخ دنده ها استفاده می شود و همچنین کریستال ها، یعنی سنگ هایی که روی آنها ثابت شده اند، تعیین می شود.

اسناد مربوط به ساعت های معتبر باید نشان دهند که چه تعداد سنگ در مکانیزم نصب شده است. مدل های بازار انبوه از سنگ های مصنوعی استفاده می کنند.

ابتدا اجازه دهید در مورد نسخه کلاسیک ساعت های مردانه صحبت کنیم. اینها شیک ترین و با احتیاط ترین مدل ها هستند. آنها کاملاً با یک لباس تاکسیدو یا کت و شلوار تجاری به تصویر می آیند.

ساعت های کلاسیک طراحی بسیار ساده ای دارند. شماره گیری آنها ممکن است اصلاً اعداد معمول (عربی) را نداشته باشد – فقط رومی یا خطوط. معمولاً بند این اکسسوری از چرم اصل به رنگ تیره ساخته شده است. هنگام انتخاب یک ساعت کلاسیک، مطمئن شوید که با ظاهر شما مطابقت دارد.

این ساعت قابل اعتمادترین و بادوام ترین است. آنها در طول جنگ جهانی اول محبوبیت خاصی پیدا کردند. از این گذشته، برای افسران در جبهه مهم بود که همیشه زمان دقیق را بدانند تا بتوانند در جنگ حرکت کنند.

تفاوت ساعت صحرایی نیز وجود عملکرد توقف دست دوم است. صفحه کنتراست بزرگ به شما امکان می دهد زمان را در هر شرایطی اعلام کنید و بند نایلونی آن راحت است و به راحتی قابل تعویض است.

در ابتدا، خلبانان از ساعت های صحرایی نیز استفاده می کردند. اما با تغییر درخواست آنها برای این لوازم جانبی، ساعت های خلبانی ویژه اختراع شد.

آنها دارای یک صفحه سیاه و سفید و همچنین دکمه های اضافی روی کیس بودند که به شما امکان می داد سریع کرونومتر یا کرنوگراف را روشن کنید.

ساعت های غواصی می توانند فشار زیادی را تحمل کنند. چیزی که به ویژه در عمق اهمیت دارد. به همین دلیل به کریستال یاقوت کبود بادوام مجهز شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.