رنگدانه‌ها و رنگ‌ها و پیوند پاشنه و جوش تنها مراحل تولیدی است

 در عوض، انتشار گازهای گلخانه ای کفش چرم مصنوعی اداری در هوا به مراحل آهک و ترشی محدود می شود، در مورد مرحله تولید رویه کفش، در مراحل زیر انتشار گازهای گلخانه ای در هوا ایجاد می کند: تقسیم چرم، رنگرزی، و مونتاژ رویه/ آستر.

استفاده از رنگ‌ها، رنگدانه‌ها و رنگ‌ها و پیوند پاشنه و جوش تنها مراحل تولیدی است که مسئول انتشار در هوا است.

آنهایی که توسط تولید کننده کفی تولید کفش زنانه اداری چرم می شوند عمدتاً به دلیل استفاده از چسب ها برای اتصال ساقه فلزی و اجزای مقوا هستند.

هر دو مونتاژ کفش و تکمیل کفش به دلیل استفاده از چندین ماده شیمیایی انتشار گازهای گلخانه ای در هوا ایجاد می کنند. منطقه کنترل کیفیت تنها مرحله تولید کننده کفش است که انتشار گازهای گلخانه ای در آب ایجاد می کند، این به دلیل وجود یک کابین اسپری برای تکمیل کفش است.

جدول 6 تعداد زباله های تولید شده توسط هر کفش چرم بندی سایت و نحوه دفع آنها را گزارش می کند (به عنوان مثال سوزاندن شهری، دفن زباله شهری، بازیافت، تصفیه های مختلف).

بیشترین ضایعاتی که در مرحله دباغی تولید می شود، ضایعات چرم و سایر ضایعات مواد آلی بود، ضایعات قابل توجه چوب به دلیل استفاده زیاد از پالت ها برای نگهداری و حمل و نقل چرم است.

با در نظر گرفتن SC درگیر، شرکت های ایتالیایی کفش زنانه چرم معمولاً توجه بیشتری به مرحله پایان عمر نسبت به تولیدکننده خارجی رویه کفش B دارند، همانطور که با نرخ بازیافت بالاتر نشان می دهد.

 • منابع:
  1. Life cycle assessment of a leather shoe supply chain
 • تبلیغات: 
  1. پیوند مجدد ذهن آگاهی با معنای اصلی لیمو ترش موافقت خواهد کرد
  2. حل مشکلات عاطفی – رفتاری در کودکان پیش دبستانی با سینی
  3. موز براساس پلوئیدی به پیشرفته ترین میوه تغییر شکل داد
  4. معرفی طراحی انواع کاشی که تا به حال درمورد آن نمی دانستید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.