دختری که از تخت بیمارستانی فایبرگلاس به جای تخت خواب استفاده می کند

تخت بیمارستانی فایبرگلاس نیز می‌توانند دارای بسیاری از ویژگی‌های اضافی باشند که می‌توانند هر تعداد کار را انجام دهند.

به عنوان مثال، تخت‌های Transfer Master می‌توانند مجهز به باتری پشتیبان، صدا خفه کن ریلی، سه پیکربندی مختلف کنترلی و نورپردازی از کف باشند تا ایمنی هنگام داخل و خارج شدن از تخت را افزایش دهند.

این ویژگی‌های اختیاری می‌توانند به مناسب‌تر شدن تخت بیمارستان برای نیازهای کاربر کمک کنند.

تخت‌های بیمارستانی برقی Transfer Master در اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند تا نیازها و خواسته‌های مشتریان ما را برآورده کنند آنها را می توان در اندازه های مختلف از جمله، دوقلو، کامل، ملکه، پادشاه و فوق عریض خریداری کرد.

برای زوج‌هایی که می‌خواهند کنترل بیشتری بر روی تخت خود داشته باشند، ما پیکربندی دوتایی کینگ خود را پیشنهاد می‌کنیم که دو تشک دوقلو را جفت می‌کند تا یک تخت بیمارستانی بزرگ، راحت و مستقل را فراهم کند.

هنگامی که یک تخت دو نفره کینگ در پایین ترین موقعیت خود با کتانی پوشانده می شود، دقیقاً مانند یک تخت کینگ شرقی معمولی به نظر می رسد.

تخت های بیمارستانی برقی به دلیل قابلیت تنظیم و سایر ویژگی ها، انتخاب ایده آلی برای بسیاری از افراد است تخت بیمارستان برقی مناسب می تواند ایمنی، تحرک، راحتی، استقلال و موارد دیگر را برای کاربران خود بهبود بخشد.

چه در حال خرید تخت بیمارستانی برای خانه خود یا یک مرکز مراقبتی هستید، ما به شدت توصیه می کنیم که تخت بیمارستانی قابل تنظیم را انتخاب کنید.

در حالی که اجاره تخت بیمارستانی در منزل ممکن است برای بیماران خاصی مناسب باشد که در نشستن و بیرون آمدن از تخت معمولی بدون سر خوردن و افتادن مشکل دارند، نباید به عنوان یک درمان عمومی برای همه بیمارانی که در نشستن و بیرون آمدن از تخت مشکل دارند استفاده شود.

تخت‌های طبی قابل تنظیم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بیماران را راحت‌تر از رختخواب بیرون بیاورند، از تخت خود بیرون بیایند و داخل تخت خود یا نزدیک آن بمانند این نوع کمک می تواند کمک زیادی به یک مراقب داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.