دان مرغ

دان مرغ چیست؟بهترین دان مرغ را از کجا تهیه کنیم؟دان مرغ با کیفیت چگونه تولید و به بازار داخل و بازار های جهانی میرسد؟
دان مرغ را از کدام منبع عای معتبر کشور میتوان دریافت کرد؟مزایا ویژگی های دان مرغ و انواع دان مرغ چیست؟چند نوع دان مرغ در جهان تولید شده و میتوان از آن استفاده کرد؟بهترین نوع دان مرغ کجا تولید شده و دسترسی شما به آن چگونه است؟
تمامی این سوالات را امروز میخواهیم در این مطلب برای شما بازگو کرده و خرید با کیفیت ترین دان مرغ و کم قیمت ترین دان مرغ را برای شما آسان کنیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دان مرغ

دان مرغ که محصولی بسیار کارامد و شگفت انگیز برای مرغداران است در کشور توسط تولید کننده های برتر و همچنین در بهترین سطح تولید میگردد.دان مرغ با ترکیب غذایی بسیار فوق العاده ای که دارد یک جیره غذایی بسیار متوازن و فرموله شده ای است که از نظر مواد مغذی و پروتئین بسیار فوق العاده ای دارد و تمامی خصوصیات برای رشد خوب پرنده و سالم ماندن پرنده ها در تمام دوره پرورش را دارا می باشد و به صورت فرموله شده و کاملا آماده براای دادن به مرغ ها در اختیار مرغداران عزیز و همچنیین پرورش دهندگان در هر حجمی قرار می گیرد.
تغذیه این محصول برای مرغ ها بسیار اسان بوده و هیچ خطریبرای مرغ ها در هیچ دوره زمانی ایجاد نخواهد کرد و به دلیل سهولت و آسانی در مصرف و احتمال بسیار پایین برای بروز خطا مورد دید اکثر طیور داران در بازار جهانی و همچنین بازار داخل شده است.دان مرغ از ترکیبات بسیار موثر و فوق العاده ای همچون ذرت، کنجاله سویا، گندم، اسید های امینه،مکمل های ویتامینه و معدنی،و برخی افزودنی ها که ان ها نیز از نیاز های بدن مرغ ها و جوجه ها می باشد تهیه شده و با فرموله فوق العاده به دست مشتریان و مرغداران عزیز قرار میگیرد.

دان مرغ

قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغ اغلب بر اساس قیمتی است که کارخانجات و تولید کنندگان خوراک دام و طیور برروی ان میگذارند قیمت گذاری می شود اما بسیاری از کارخانجات با افزایش قیمت فراوان به دلیل بازار ضعیف و همچنین ماندن بار در انبار هایشان کار را برای مرغداران و پرورش دهندگانی که تازه ورود به این عرصه کرده و می خواهند بازار خود را شروع کنند سخت کرده است.
شرکت ما که امروزه شکر خدا یکی از معتبر ترین و بهترین شرکت ها در عرصه تولید دان مرغ و انواع محصولات برای سالن های بزرگ مرغداری است با تولید انبوه و همچنین داشتن مشترسیان چه از داخل کشور و چه در بیرون کشور دارد توانسته یکی از معتبر ترین و بهترین شرکت ها در ایران شده و با تولیدات با کمیت و کیفیت بالا خود را در صدر جدول ببیند.
کارخانجات دیگر علاوه بر بالا کشیدن قیمت های خود و همچنین دلال هایی که در این بین وجود دارند قیمت های دان مرغ خود را بسیار بالا داده و کار را برای مشتریان سخت میکنند.
اما ما با تکیه بر ایمان الهی و همچنین حذف دلالان و سود جویان کار خود را با بهترین امکانات و جدید ترین فرموله های روز دنیا کار خود را در این صنعت به بهترین شکل ممکن انجام داده و با بهترین برند ها در حال کار می باشیم.

دان مرغ

صادرات دان مرغ

امروزه بسیاری از کشور ها به دلیل نداشتن علم کافی و نداشتن امکانات برای تولید این محصول ما را براتی خرید خود انتخاب میکنند.
با توجه به تولید انبوه و با کیفیت که امروزه ما انجام میدهیم تمامی کشور های اطراف از جمله چین پاکستان افغانستان هند تذرکیه و… برای خرید این محصول و رشد صحیح و سالم جوجه های خود مارا انتخاب کرده و ما نیز با بهترین کیفیت این محصولات را در اختیار ان ها قرار میدهیم.
شما نیز برای خرید این محصول عالی و کارامد می توانیید با ما در تماس باشید.

دان مرغ

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.