دان مرغ ارزان

دان مرغ ارزان چه نوع دانی است و چه خصوصیات و کیفیتی دارد؟ قیمت کیلویی دان مرغ ارزان چقدر است و از طریق چه مراکزی عرضه میشود؟ لطفا در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا به این سوالها پاسخ دهیم.

لیست قیمت دان مرغ ارزان

با استفاده از خدمات مشاوره ، شما می توانید با استفاده از آن بتوانید از خدمات مالی خود استفاده کنید و به شما ارائه دهند.
در این موارد شرکت های تازه تاسیس با مارک های تازه ثبت شده برای جذب مشتری، محصول را با قیمت ارزان میفروشند و یا به دلیل مشتری کم، مجبورند دان مرغ های انبار شده خود را با قیمت ارزان تر رد کنند. بنابراین باید به دنبال شرکت های تازه تاسیس باشیم که مشتری کمی دارند. قیمت دان مرغ ارزان به صورت کیلویی محاسبه میشود و ثابت نیست برای اطلاع بیشتر با کارشناسان ما در این سایت در ارتباط باشید.

دان مرغ ارزان

 

انواع دان مرغ ارزان

انواع دان مرغ ارزان با توجه به نیاز مرغداران صورت میگیرد. در برخی موارد هزینه ها بالا رفته و دخل با خرج مساوی نیست. مرغداران نیز برای کاهش هزینه سعی میکنند به سمت خوراک های با هزینه ارزان تر و مناسب تر بروند. دان مرغ های ارزان؛ مرغوب هستند و دلیل ارزان بودن آن چندین مورد میتواند باشد که عبارتند از:

  • جزو برند های تازه کار باشند
  • میزان تولیدات بالا باشد و فروش کم
  • نوع ترکیبات از نوع درجه دوم باشد
  • و…

روشهای فوق هر یک معایب و محاسنی دارند که تولید کنندگان با توجه به بازار هدف و نیازهای آن، یکی از این روشها را انتخاب کرده و اقدام به تهیه محصولات مختلف مینمایند.
نکته ای که در تمامی روشهای فوق مشترک است، استفاده از درصد بالایی از ذرت در دان میباشد.
خواص دانه ذرت برای مرغ سبب شده تا تولیدکنندگان دان به منظور تامین انرژی مورد نیاز طیور از این دانه برای تهیه انواع دان استفاده نمایند.

دان مرغ ارزان

 

دان مرغ ارزان تولید شده توسط شرکت ما

کارخانه هایی هستند که ارزانترین دان مرغ آماده را تولید می کنند. قیمت های ارائه شده توسط آنها کمی قابل تامل است. کارخانه هایی هستند که به تولید دان های ارزان قیمت مشهور هستند. قیمت های عرضه شده توسط آنها به نسبت دیگر کارخانه ها واقعا پایین تر است. به نظر شما علت چیست؟ آیا قیمت پایین آنها به علت کیفیت پایین آنهاست؟
از آنجا که قیمت مواد به کار رفته در تولید دان آماده مشخص است با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که قیمت های ارائه شده توسط یک کارخانه تا چه میزان واقعی می باشد. مجموعه ما به نسبت کیفیتی که در تولید محصولات خود ارائه می دهد، دارای ارزانترین قیمت نیز هست.
فروش دان مرغ به قیمت روز بازار بسته به کارخانه فروش محصول و کیفیت آن متفاوت از دیگری است.بعضی دان ها هستند ک دارای آنتی بیوتیک بوده و مرغ را پربار تر و گوشتی میکنند. ما با استفاده از بهترین متخصصین و فعالین به نام پیشرفت چشمگیری در تولید خوراک اماده ،دان ،کنسانتره طیور دارند.

دان مرغ ارزان

ظرفیت تامین و پوشش بازار

 اگر در تهیه ی نژاد خوب با محدودیت مواجهیم جیره جایگزین ،جیره مکمل و تفاله ها میتوانند راهکار اصلی جهت پایین آمدن قیمت تمام شده محصولمان باشند. فروش انواع دان به روشهای مختلفی صورت میگیرد که در میان این روشها، فروش اینترنتی دان مرغ به دلیل تاثیری که در پایین آمدن هزینه های خریدار دارد، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.
اگر شما به دنبال روشی برای خرید ارزان دان مرغ هستید و میخواهید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید، پیشنهاد ما به شما این است که از طریق اینترنتی این کار را انجام داده و اقدام به تهیه محصولات مورد نیاز خود نمایید.
استفاده از مراکز اینترنتی برای خرید این محصول به شما امکان بررسی و مقایسه قیمتها را داده و شما را برای انجام یک خرید مناسب و مقرون به صرفه یاری میرساند. با ما تماس بگیرید.

دان مرغ ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.