دان طیور

دان طیور چیست؟ دان طیور چه مزایایی برای طیور دارد که اینهمه طرفدار امروزه در بین طیور داران پیدا کرده است؟ دان طیور چگونه تولید می شود و مواد اولیه آن چگونه وارد بازار میشود ؟ آیا دان طیور یک جیره غذایی عالی با کیفیت  فوق الهاده می باشد و برای طیور ها خوب می باشد؟ دان طیور را از چه منابع موثقی میتوان دریافت نمود تا از کیفیت برتر و قیمت عالی که خریداری شده است مطمئن بود؟ دان طیور یکی از بهترین جیره های غذایی برای طیور می باشد و امروزه اکثر طیور داران با توجه به شرایط فوق العاده و سهولت فراوانی که این محصول ایجاد کرده است از این محصول در صنعت خود استفاده کرده و توانایی پرورش خود را در حد بالایی رسانده اند. دان طیور وابسته به عوامل مهمی از جمله …. می باشد که امروز با توجه به سوالات فراوانی که از طرف طیور داران شده است می خواهیم برای شما در این مطلب بگوییم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دان طیور

دان طیور یک منبع تغذیه بسیار مهم و جیره غذایی بسیار فوق العاده ای می باشد که امروزه اکثر طیور داران همانطور که گفتیم از این محصول برای جیره غذایی طیور خود استفاده میکنند زیرا هم سهولت کار را برای تمامی طیور داران عزیز به ارمغان می آورد و هم باعث رشد بسیار بهتر و سریع تر جوجه ها میگردد. دان طیور از چندین مواد مغذی که حاوی پروتئین و مواد معدنی فوق العاده که در کنار هم به صورت فرموله شده و کاملا تخصصی یک جیره غذایی فوق العاده را برای طیور به ارمغان میورد تهیه شده و به مصرف طیور در دوره های پرورش خواهد رسید. دان طیور امروزه توسط شرکت ما به بهترین شکل ممکن و با علم روز دنیا تشکیل شده و تمامی پروتکل ها در شرکت ما به صورت عالی انجام میگیرد. دان طیور از چندین مواد معدنی و پروتئین تشکیل شده که عبارت است از:

  • گندم،ذرت،سویا، صدف، استخوان ، ماهی
  • کنستانتره ، ویتامین ها و….

سلامت طیور در دوره اول پررش بسیار مهم می باشد که ما با داشتن کارشناسان مجرب و فرمولاسیون بی نظیر در این امر به بالاترین مراتب کیفی رسیده ایم.

دان طیور

قیمت دان طیور

قیمت دان طیور همیشه در حال تغییر است و قیمت یکسانی را ندارد زیرا در کشور ما به دلیل نواسانات بازار درون و همچنین نوسانات بازار ارزی مواد اولیه قیمت های متفاوتی را دارا می باشند و این امر کار را برای شتریان سخت کرده است. اغلب شرت های تولید کننده نیز با قیمت بسیار بالا و سرسام آور کار را سخت از پیش کرده ولی شرکت ما با دارا بودن ایمان الهی و همچنین کار کردن با شرکت های اروپایی و با حذف دلالان و سود جویان این محصول توانسته در بین شرکت ها کم ترین قیمت ممکن را به شما داده و با کیفیت و استاندارد های روز دنیا کاری کند شما نیز به بالا ترین سطح در کار خود رسیده و رتبه های عالی را کسب کنید و همچنین به سود بالا و فراوانی که انتظارش را ذدارید از دان طیور کسب کنید.

دان طیور

صادرات دان طیور

صادرات دان طیور امروزه از اصلی ترین و مهم ترین کار های شرکت ما است زیرا کشور های دیگر با دیدن علم کافی و تجربه چندین ساله ما که برای این امر در اختیار آن ها گذاشتیم و بهترین محصولات طیور را به آن ها داده ایم توانسته صادرات خود را به بهترین شکل ممکن به کشور های دیگر انجام داده و خود و سطح کیفی تولید کشور را به درجات بالا برساند.
کشور هایی که با ما امروزه در حال کار هستند از جمله ، عراق ،افغانستان ،ترکیه ،روسیه و… چندین کشور حاشیه خلیج فارس توانسته اند با خرید دان طیور ما که امروزه بهترین دان طیور را تولید میکنیم در پرورش طیور به بالا ترین درجات برسند.
شما هم برای رسیدن به این امر و خرید دان طیور از ما سلامت طیور را تضمین و پرورش خود را کامل کنید.دان طیور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.