جدیدترین قابلمه استیل جی اس اف با فروش فوق العاده در بازار

قابلمه استیل جی اس اف یک انتخاب عالی برای خانم های خانه دار پرمشغله است که ظروف آشپزخانه کاربردی و تمیز کردن آسان را ترجیح می دهند حجم دستگاه 2.9 لیتر است، مواد پخت آن از جنس استیل ضد زنگ است که به لطف آن تابه به راحتی تمیز می شود و ظاهری قابل ارائه را برای مدت طولانی حفظ می کند.

دسته قابلمه نیز از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، در حالی که گرم نمی شوند، قابلمه را می توان با قابلمه های القایی استفاده کرد، شستن آن در ماشین ظرفشویی مجاز است. طبق گفته سازنده، تابه دارای علائم ابعاد داخلی و همچنین کف ضخیم است که گرم شدن یکنواخت محتویات را تضمین می کند. دارای درب شیشه ای و استیل می باشد.

قابلمه برای تهیه غذاهای اول، دوم و سوم یک گزینه عالی برای کسانی که زمان زیادی را در آشپزخانه می گذرانند دارای روکش نچسب و کیفیت خوبی است با چنین ظروفی می توانید خود را ایمن بدانید با توجه به نظرات مشتریان، غذا آماده می شود.

به گفته سازنده، ظروف 3.9 لیتری مطابق با تمام استانداردهای کیفی ساخته شده و کاملاً با استانداردهای بهداشتی مطابقت دارد، بنابراین پخت و پز در آن تا حد امکان برای سلامت انسان ایمن است.

قابلمه استیل از فولاد ضد زنگ بادوام ساخته شده است این ماده با غذا تداخل ندارد، بوهای خارجی متصاعد نمی کند و آنها را جذب نمی کند، در برابر اسیدها و قلیاها مقاوم است.

علاوه بر این، فولاد ضد زنگ خوردگی نمی کند تابه ای ساخته شده از چنین موادی برای مدت طولانی خنک می شود و به لطف آن غذای موجود در آن برای ساعت ها گرم می ماند این محصول دارای کف سه گانه متفکرانه است.

گرما را چندین برابر بیشتر حفظ می کند ، بنابراین از جوشاندن مایع و پختن بیشتر چنین ظروفی ، یک آتش کوچک برای حفظ دمای آرامش لازم کافی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.