جدیدترین شیشه 4 میل فلوت با فروش استثنایی در بازار

خواص اصلی شیشه 4 میل فلوت بسیار زیاد می باشد که ما در ای مقاله مواردی را برای شما ارائه می دهیم طبیق پذیری: شیشه های فلوت شده را می توان به اشکال و سبک های مختلف برای پاسخگویی به کاربردهای مختلف شکل داد مقاومت در برابر ضربه: مقاومت در برابر ضربه شیشه فلوت در مقایسه با شیشه فلوت بسیار بالا است این به مقاومت در برابر شرایط و دماهای شدید کمک می کند.
استحکام: شیشه فلوت شده می تواند 3 تا 7 برابر قوی تر از شیشه آنیل شده باشد، که آن را برای کاربردهای سخت تر با بارهای محیطی بالا مناسب می کند.
اعوجاج نوری: شیشه فلوت مانند شیشه فلوت شفاف نیست، زیرا فرآیند تمپر باعث ایجاد برخی اعوجاج های نوری می شود.
ساخت: هر گونه برش یا سنگ زنی باید قبل از تمپر انجام شود، زیرا این فرآیندها پس از گرم شدن شیشه باعث شکستگی می شوند.

شیشه فلوت در کاربردهایی استفاده می شود که نیاز به مقاومت حرارتی، استحکام و ایمنی دارند وسایل نقلیه مسافربری با سه شرط مثال عالی هستند از آنجایی که آنها اغلب در فضای باز پارک می شوند، وسایل نقلیه در معرض گرمایش و سرمایش دائمی (مقاومت حرارتی) هستند.

وسایل نقلیه همچنین باید در برابر ضربه های کوچک ناشی از زباله های جاده (استحکام) مقاومت کنند قطعات تیز شیشه در صورت وقوع حادثه، خطر بیشتری را نشان می دهد، و شیشه فلوت شده به خرده نمی شود (ایمنی).

خواص شیشه فلوت آن را برای پروژه های ساختمانی و بسیاری از کاربردهای صنعتی مناسب می کند محصولات شیشه فلوت را می‌توان در رستوران‌ها، هتل‌ها، بارها و سایر برنامه‌های خدمات غذایی یافت آنها با کاهش احتمال حوادث ناشی از شیشه، استانداردهای ایمنی را در این کاربردها افزایش می دهند برخی از انواع شیشه های فلوت برای پخت و پز و پخت طراحی شده اند، به این معنی که می توان آنها را با خیال راحت در اجاق ها و سایر دستگاه های پخت و پز استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.