با پوشیدن کفش ایمنی تری مکس هرگز خسته نمی شوید

شما ممکن است اینجا باشید زیرا، شاید، مرتباً با خطرات شغلی سر و کار دارید با این حال، ممکن است موافق باشید که هنگام کار در شرایط خطرناک، جایی برای خطا وجود ندارد.

باید توافق کرد که پوشیدن چکمه یا کفش ایمنی تری مکس همیشه مفید است شایان ذکر است که در حال حاضر هیچ سبک استانداردی برای کفش ایمنی وجود ندارد برای عملکردها و شرایط کاری مختلف، کفش های ایمنی مختلفی طراحی شده است.

با این حال، آنها یک مخرج مشترک دارند: همه آنها از لوازم کمد لباس مفید و مقرون به صرفه هستند. آنها از پاها در محیط های خشن محافظت می کنند و از بسیاری از آسیب های مربوط به ساخت و ساز جلوگیری می کنند.

برای آشنایی با مزایای پوشیدن کفش های ایمنی (و اینکه چرا باید از آنها استفاده کنید) ادامه مطلب را بخوانید.

جدا از ضرورت، کفش یا چکمه ایمنی چندین مزیت دارد. مهمترین جنبه محافظت از پاها در حین کار است. این فواید پوشیدن کفش ایمنی کار را در نظر بگیرید:
هیچ چیز نمی تواند سقوط کند و به پاهای شما آسیب برساند زمانی که کارمندان، تجهیزات و وسایل نقلیه همگی در حال کار هستند، افتادن یا افتادن اشیا یکی از دلایل رایج نگرانی است. چکمه های پنجه فولادی و سایر کفش های محافظ به شما کمک می کنند از آسیب دیدن جلوگیری کنید.

این یک زره ضد سوراخ است اگر در مناطق خطرناک کار می کنید، باید کفش هایی با کف و رویه ضخیم و محکم بپوشید. برعکس، کفش های با کف نرم ممکن است کارگران ساختمانی را در معرض آسیب قرار دهند.

شما می توانید حوادث برش را کاهش دهید برش با ماشین های تیز یا متحرک خطرناک است. اره برقی می تواند جنگلبانان را تهدید کند. گیر افتادن پای کارگر در اره برقی می تواند منجر به آسیب مرگبار شود. کفش ایمنی مقاوم در برابر برش از پاهای شما در برابر اره برقی محافظت می کند. این کفش مقاوم در برابر آب، ضد آب و حمایت کننده از مچ پا است.

شما ایمنی کامل الکتریکی دارید بسته به محل کارتان، ممکن است شوک الکتریکی، جرقه یا تجمع ساکن را تجربه کنید. کفش های ساخته شده از چرم، لاستیک یا سایر مواد غیر رسانا ممکن است مفید باشند. در صورت تجمع الکتریسیته ساکن، کفش های آنتی استاتیک یا رسانا بپوشید.

چکمه های ضد آب باعث کاهش بار استاتیک می شود که از جرقه های الکترواستاتیک جلوگیری می کند.

شما می توانید از لغزش و سقوط جلوگیری کنید لغزش و زمین خوردن از علل شایع آسیب های محل کار در هر محیطی است. این خطر را می توان با افزودن نوار چسب ضد لغزش کف یا اطمینان از خواندن تابلوهای مربوطه توسط همه کاهش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.