با خوردن زیتون شور کیلویی از استرس به دور باشید

زیتون شور کیلویی خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و آنتی اکسیدان های قوی موجود در زیتون بدن شما را در برابر هرگونه بیماری در امان نگه می دارد.

اولئوروپئین که به وفور در زیتون تازه و نارس یافت می شود این اولئوروپئین با رسیدن زیتون به هیدروکسی تیروزول تجزیه می شود.
تیروسول آنتی اکسیدانی دیگری است که ممکن است به سلامت قلب کمک کند.
و در حالی که اسید اولئانولیک ممکن است از آسیب و التهاب کبد جلوگیری کند، کورستین به کاهش فشار خون کمک می کند.

چرا اینقدر در مورد آنتی اکسیدان ها صحبت می کنیم؟ زیرا آنتی اکسیدان های موجود در زیتون تقریباً به تمام فواید آن کمک می کند. آنها مواد مغذی هستند که در صورت مصرف منظم می توانند زندگی و سلامتی شما را به طور چشمگیری بهبود بخشند.

زیتون را در رژیم غذایی خود قرار دهید و به زودی از مزایای زیر بهره مند خواهید شد.

زیتون به مبارزه با سرطان کمک می کند زیتون در منطقه مدیترانه بسیار محبوب است و این ممکن است نرخ پایین سرطان در آنجا را توضیح دهد.

زیتون

ترکیبات فنلی موجود در زیتون در درمان و پیشگیری از انواع سرطان بهترین عملکرد را دارد

استرس اکسیداتیو که در مورد آن صحبت می کنیم می تواند به قلب شما نیز آسیب برساند بیش از حد این استرس کلسترول را اکسید می کند و باعث حمله قلبی می شود. اما به لطف آنتی اکسیدان های موجود در زیتون، این می تواند متوقف شود.

زیتون نیز حاوی چربی است، اما این نوع چربی خوب است. اسید اولئیک (یک اسید چرب تک غیراشباع) موجود در زیتون التهاب را کاهش می دهد و خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد.

یکی دیگر از مواد مغذی مهم در زیتون مس است که کمبود آن با بیماری قلبی مرتبط است آمریکایی ها مس کافی دریافت نمی کنند، که می تواند دلیل دیگری برای افزایش موارد بیماری قلبی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.