با استفاده از لوله پلی اتیلن برق دمای بدن خود را اندازه بگیرید

خوردگی لوله‌های فولادی آب در سیستم‌های لوله‌کشی مرتبط با ایمنی نیروگاه‌های هسته‌ای کهنه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نگرانی ایمنی و هزینه عملیاتی قابل‌توجه است، به غیر از این که نشانه‌ای از مسئولیت احتمالی آتی شرکت‌های هسته‌ای در حال ساخت نیروگاه‌های جدید یا مقاوم‌سازی سایت‌های موجود باشد.

لوله پلی اتیلن برق یک کاندید ایده آل برای کاربردهای نیروگاه هسته ای است پلی اتیلن در مقایسه با محصولات رقیب مانند فولاد مقاومت سایش بالایی دارد. در واقع، آزمایشات آزمایشگاهی ثابت کرده است که HDPE می تواند سه تا پنج برابر بیشتر از لوله فولادی معمولی یا ریزدانه دوام بیاورد.

استفاده از پلی اتیلن در صنعت هواپیماهای هسته ای توجه زیادی به خواص بی نظیر مواد لوله کشی برای ارائه راه حل ایمن و مقرون به صرفه می کند. در 21 ژوئیه 2009، مؤسسه انرژی هسته ای استفاده از لوله پلی اتیلن را با جایزه بهترین صنعت به رسمیت شناخت. برای اطلاعات بیشتر می توانید برنامه هسته ای HDPE PIPE آبراه دشت مرکزی را بررسی کنید

لوله های PE100 RC ابره دشت مرکزی به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر خوردگی و وزن کم لوله های PE-HD Pe 100 RC شرکت ابره دشت مرکزی برای سیستم های لوله کشی در کشتی سازی ایده آل هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید لوله پلی اتیلن آبراه دشت مرکزی در کشتی سازی را بررسی کنید

هنگامی که آبرسانی شما برای نصب خطوط جدید یا جایگزینی خطوط قدیمی آماده می شود، یکی از بهترین موادی که برای این کار با آن مواجه شده ایم پلی اتیلن است لوله پلی اتیلن با چگالی بالا عملکرد قوی و طولانی مدت را با وزن سبک و برچسب قیمت ارائه می دهد.

به طور محافظه کارانه انتظار می رود که 50-100 سال توسط موسسه لوله های پلاستیکی دوام بیاورد. پلی اتیلن در صنعت آبرسانی موج می زند. در اینجا این است که چرا باید پتانسیل آن را بیشتر بررسی کنید.

مانند بسیاری از گزینه های لوله پلاستیکی، پلی اتیلن بانک را خراب نمی کند. از آنجایی که در میله‌ها یا کویل‌های طولانی‌تری عرضه می‌شود، اتصالات کمتری بین قطعات مورد نیاز است، در حالی که همجوشی حرارتی مورد استفاده برای اتصال قطعات به این معنی است که نیازی به نصب جفت‌کننده‌های وقت‌گیر نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.