اولین دوزنده تشک مسافرتی در اثر ایست قلبی در گذشت

نمی توان انکار کرد که تعویض تشک مسافرتی می تواند گران و وقت گیر باشد.

ساده ترین راه برای صرفه جویی در درازمدت، سرمایه گذاری روی یک محافظ تشک راحت و باکیفیت است با میانگین هزینه های بین 500 تا 2000 دلار، هر چه تشک شما بیشتر دوام بیاورد، بیشتر می توانید پس انداز کنید.

بامبی دارای طیف وسیعی از محافظ های تشک دوستدار محیط زیست است که برای انواع تشک ها و نیازهای انسان مناسب است.

هر دو گزینه لحافی و ضد آب با انتخاب الیاف پایدار و بادوام در دسترس هستند.

با استفاده از محافظ ضد آب از 17.50 دلار شروع می شود و محافظ های لحافی از 39.00 دلار شروع می شود، هر بودجه ای در نظر گرفته شده است برای حداکثر طول عمر تشک و سایر ملافه های شما، طیف وسیعی از محافظ های بالش، ملحفه های نصب شده و روپوش ها نیز موجود است.

بهترین بخش این است که شما فقط در هزینه های تعویض صرفه جویی نمی کنید. شما نیز سهم خود را در کمک به محیط زیست انجام دهید.

تشک

از فوم مموری با ژل و فیبر گلوله Sensitiva گرفته تا روکش‌های پشمی ماتیلدا و مموری فوم پیچ‌خورده، My Bambi دارای اندازه و استایلی برای انواع تخت‌خواب است.

وقتی نوبت به تمیز نگه داشتن رختخوابتان می رسد، همیشه ایده خوبی است که همه قسمت ها را بپوشانید ما برخی از دلایل اصلی نیاز به محافظ تشک را بررسی کرده‌ایم، اما بالش‌های شما به همان اندازه مهم هستند.

محافظ‌های بالش همان محافظت فوق‌العاده را در برابر کثیفی، رطوبت، کنه‌های گرد و غبار و آلرژن‌ها ارائه می‌کنند و به شما کمک می‌کنند از خواب خود بیشتر لذت ببرید.

از مواد سازگار با محیط زیست گرفته تا پارچه‌های تنظیم‌کننده گرما، محافظ‌های بالش من بامبی به همان اندازه که روی بالش شما ملایم هستند، با محیط نیز ملایم هستند.

علاوه بر محافظ‌های بالش، ما همچنین طیف گسترده‌ای از بالش‌های لوکس را برای انتخاب داریم که به شما راحتی و محافظت را می‌دهد.

اگر مطمئن نیستید که کدام بالش برای نیازهای شما بهترین است، راهنمای ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین بالش برای خود بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.