استفاده از کیف مارک ورساچه به جای کوله پشتی در کوهنوردی

کسانی که کوله پشتی را به کیف مارک ورساچه ترجیح می دهند افراد آزاد و مستقلی هستند برخی از روانشناسان می گویند که چنین زنانی کمی شیرخوار هستند، اما به احتمال زیاد، آنها فقط به ظاهر خیلی اذیت نمی شوند و راحتی را به زیبایی ترجیح می دهند.

اگرچه امروزه می توانید کوله پشتی هایی را بیابید که از نظر طراحی از ظریف ترین کیف ها کم نیستند علاوه بر این، کوله پشتی انتخاب دختران ورزشکار است که سبک زندگی فعال را دوست دارند.

برخی از دختران کیف های غیر معمول را ترجیح می دهند، کیف های اصلی که بلافاصله جلب توجه می کنند چنین دخترانی را می توان فوق العاده و شجاع، خلاق و باهوش توصیف کرد.

این خانم ها حس شوخ طبعی بسیار خوبی دارند، آنها دوست دارند نه تنها به دیگران (مهربانانه)، بلکه به خودشان نیز بخندند آنها برای مهربانی و صداقت ارزش زیادی قائل هستند.

این، البته، یک ویژگی بسیار مشروط است، اما چیزی در آن وجود دارد.

کیف

نکته اصلی این است که آن را خیلی جدی نگیرید و به یاد داشته باشید که قضاوت فقط بر اساس کیف خیلی درست نیست شاید دختر فقط به ورزشگاه یا مهمانی می رود.

مدل روشن (بژ، آبی، یاسی، سفید، طلایی، نعنایی) انتخاب دخترانی رویایی و رمانتیک است که با شخصیت آسان، دوستانه و تمایل به کمک به همسایه خود متمایز می شوند.

مدل های تیره (مشکی، آبی تیره، سبز، خاکستری، قهوه ای، شرابی) توسط دختران عملی انتخاب می شوند که راحتی را در اولویت قرار می دهند آنها صرفه جو، نسبتا متواضع هستند و اغلب خیلی پرحرف نیستند.

گزینه های روشن (قرمز، زرد، آبی و همچنین مواردی که چندین سایه متضاد در آنها چیده شده است) توسط افرادی از جنس منصف که دوست دارند در کانون توجه باشند ترجیح داده می شوند.

آنها بسیار احساساتی هستند و مستعد نوسانات خلقی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.