استفاده از دفتر 100 برگ سیمی دو خط برای ساخت پوشه

صبح که از خواب بیدار می شوید، هر آنچه را که از رویای شب قبل به یاد دارید را در دفتر 100 برگ سیمی دو خط یادداشت کنید مطمئن شوید که دفترچه یادداشت را روی استند یا نزدیک تخت خود نگه دارید! خنده دار است که به رویاها نگاه کنی و ببینی چقدر مسخره بودند نوشتن مداوم رویاهای خود به بهبود حافظه شما کمک می کند و بعداً می توانید رویاهای خود را راحت تر به خاطر بسپارید.

همه چیزهایی را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید در این دفترچه بنویسید. حتی می توانید آن را با لایه ها و رنگ های مختلف کمی شبیه به یک دفترچه یادداشت کنید یا می توانید آن را ساده نگه دارید و یک لیست بنویسید قدردانی ثابت شده است که خواب را بهبود می بخشد، سطح استرس را کاهش می دهد و به شما کمک می کند دیدگاه مثبت تری نسبت به زندگی داشته باشید.

فهرست کتاب: کتاب، کتاب و کتاب های بیشتر! با تمام کتاب‌هایی که می‌خواهید بخوانید، یک اسپرد TBR (برای خواندن) و با تمام کتاب‌هایی که خوانده‌اید یک اسپرد درست کنید همچنین شما می توانید جدولی با نام کتاب، نویسنده، زمانی که خواندن آن را شروع کردید و به پایان رساندید و رتبه بندی آن را با ستاره تهیه کنید.

حتی می‌توانید با بررسی کتاب خاصی که واقعاً دوست داشتید یا اصلاً آن را دوست ندارید، همه‌صفحه‌ای را منتشر کنید.

آیا عاشق تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی هستید؟ این مجله شبیه گزارش کتاب است اما در عوض برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است فهرستی از مواردی که می‌خواهید تماشا کنید، یک صفحه رتبه‌بندی، صفحات بررسی جداگانه، پخش‌ها با بازیگران مورد علاقه‌تان و نمایش‌ها/فیلم‌هایی که در آن بازی کرده‌اند تهیه کنید، و حتی می‌توانید یک ردیاب قسمت ایجاد کنید تا ببینید چقدر در یک نمایش هستید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.