استفاده از درب ضد سرقت یولکا برای ساخت بدنه هواپیما

خانه هایی مجهز به درب ضد سرقت یولکا می تواند در بازه های غیرعادی تحت شرایط خاص در مدت زمان معین مقاومت کند، عملکرد ایمنی خاصی دارد و سطح ایمنی ضد سرقت مربوطه را برآورده می کند.

نام کامل درب ضد سرقت “درب ایمنی ضد سرقت” می باشد هم عملکرد ضد سرقت و هم ایمنی دارد.

با توجه به “شرایط فنی عمومی درب های ایمنی ضد سرقت”، یک درب ضد سرقت واجد شرایط را نمی توان با ابزارهای دستی معمولی مانند اسکنه، پیچ گوشتی، کلاغ و ابزار الکتریکی قابل حمل مانند دریل برقی در عرض 15 دقیقه یا 615 باز کرد.

سوراخ سانتی متر مربع را می توان بر روی دهانه درب باز کرد، یا یک دهانه 38 میلی متر مربع در یک نیم دایره 150 میلی متر مربع در نقطه قفل باز کرد و قفل های استفاده شده بر روی درب ضد سرقت باید قفل مخصوص درب امنیتی با عملکرد ضد حفاری پس از گذراندن تست توسط مرکز تست وزارت امنیت عمومی باشد.

درب

درب های ضد سرقت را می توان از متریال های مختلفی ساخت، اما تنها درب هایی را می توان درب ضد سرقت نامید که بازرسی استاندارد را گذرانده و مجوز تولید محصولات امنیتی را دریافت کرده باشند.

هنگامی که مالک قفل ضد سرقت مکانیکی 4 را با کلید باز می کند و اطلاعات هویتی مالک را با روش های قانونی (مانند آی سی کارت مالک، اثر انگشت، عنبیه و غیره) به دستگاه مولد سیگنال بازکننده 5 وارد می کند، سیگنال بازگشایی تولید می شود.

دستگاه 5 یک سیگنال تولید می کند و آن را به ماژول کنترل 6 ارسال می کند ماژول کنترل 6 بلافاصله فرمان باز کردن قفل الکترونیکی 3 را ارسال می کند و درب ضد سرقت 1 باز می شود زیرا قفل ضد سرقت مکانیکی 4 و الکترونیکی قفل 3 به طور همزمان باز می شود و هنگامی که افراد دیگر به طور غیرقانونی قفل مکانیکی را باز کردند، به دلیل نداشتن ابزار باز کردن قفل الکترونیکی، دستگاه مولد سیگنال بدون خالی کردن هیچ سیگنالی به ماژول کنترل ارسال نکرد و قفل الکترونیکی همچنان در حالت قفل بود، بنابراین درب ضد سرقت باز نشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.