از سرامیک زمین در پارک برای کودکان سرسره ساختند

در دنیای کاشی و سرامیک که به طور فزاینده دیجیتال و استاندارد شده، هنوز جایی برای ساخت و کیفیت زیبایی شناسی محصولات ساخته شده با دست وجود دارد، که گواهی بر طعم و مزه تصفیه شده اصیل ترین سنت ساخت ایتالیا است.

برای حفظ این فضا و گسترش زیبایی اصلی مواد دست‌ساز است که مجموعه  از مشارکت اطلس کنکورد، یک شرکت پیشرو در سرامیک زمین سطح بالا و تولید کاشی‌های چینی و دیواری، و شکل گرفته است.

یک معمار و کارآفرین. او با احیای سنت خاک رس طبیعی در طراحی داخلی معاصر، آتلیه ای را به نام خود تأسیس کرد تا سطوح شگفت انگیزی را در خاک خام که هم در ایتالیا و هم در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده و مورد تحسین قرار می گیرد، بسازد.

همکاری بین به نام یک هدف مشترک توسعه یافته است: تجلیل از رویارویی بین پتانسیل تکنولوژیکی یک شرکت مدرن سرامیک صنعتی و بیان عنصر باستانی و طبیعی مانند خاک رس.

با انجام این کار، آنها حداکثر آزادی خلاقانه را برای معمار و طراح، که از دستاوردهای یک کسب و کار خانوادگی که برای بیش از چهار نسل فعالیت می کند، الهام و انگیزه می گیرد، باقی گذاشته اند.

نتیجه یک پروژه عرضی است که در آن سنت و نوآوری با هم ادغام می شوند، بر اساس تبدیل سطوح نامنظم دلپذیر به دست آمده از نورد دستی زمین خام به سرامیک های با کارایی بالا، که دارای تمام استحکام و دوام یک محصول صنعتی است.

ماتئو بریونی به همراه اطلس کنکورد، مجموعه ای از کاشی های چینی و دیواری را امضا می کند که زیبایی شناسی اصیل گل دست ساز را حفظ می کند.

آنها با رنگ‌های ملایم و خاکی، بافت‌های ظریف و ظرافت‌های معمولی مواد طبیعی مشخص می‌شوند و به طور منحصربه‌فردی به نیازهای دکوراسیون داخلی معاصر پاسخ می‌دهند و به طور فزاینده‌ای به سمت پرداخت‌های طبیعی هدایت می‌شوند.

بور بازبینی می‌کند، و کبالت، آبی تعیین‌کننده که شامل سایه‌های سبز ظریف است. هر دوی اینها به سفارشی سازی پروژه های طراحی داخلی منحصر به فرد اختصاص داده شده اند، چه برای خانه، فضاهای مهمان نوازی، یا داخل فضاهای تجاری تصفیه شده در نظر گرفته شده باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.